Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Betegség után sokkal többet...

Betegség után sokkal többet álmodni/többre emlékezni?

Figyelt kérdés
Már évek ota, hogy semmi lényegeset vagy egyáltalán nem is álmodtam... illetve lehet, hogy álmodtam, de az biztos, hogy egyáltalán nem emlékszek rá a felkeléstől fogva.. A legizgalmasabb álmom, amire emlékszek az elmult 3 évben, az egy hatalmas, fehér 0 (nulla), egy fekete hátteren D: Viszont kb. 2 hete, hogy kigyógyultam tüszős mandula gyulladásból és kb. azóta olyan sok álmomra emlékszek, hogy kezd kicsit elegem lenni belőle. Ma 3-szor aludtam vissza és mindre emlékszek és ez nem tetszik. Köze lehet tényleg a betegséghez? Ha megint elkapok valamit, akkor leállíthatom? Köszönök minden tippet
2011. máj. 4. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
azt vettem észre hogy azok az emberek akik hullára fárasztják magukat és huzamos ideig csak keveset alszanak vagy már akkor fekszenek le amikor bedőlnek és szunya azok nem emlékeznek az álmaikra. lehet most hogy beteg voltál otthon voltál többet pihentél nem vagy olyan fáradt és ezért
2011. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva nagyon kicsi az esélye, hogy köze legyen a kettőnek egymáshoz, és az, hogy egy új betegséget elkapva ez elmúljon szinte teljesen lehetetlennek tűnik számomra.

Igazából az lepett meg, hogy zavar, hogy emlékszel az álmaidra. Sokan direkt felkelnek és leírják, hogy minél többre emlékezzenek vissza... Én lennék a helyedben :) (mármint ebből a szempontból)

2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is szivessen cserélnék veled álomvisszaemlékezés szempontjából, lehet h a te elméd nem talál ki olyan szorakoztató dolgokat mint az enyém, én imádom őket :D
2012. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!