Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok minden okkal...

Mit gondoltok minden okkal történik? Megvan előre "írva", hogy mikor halunk meg?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, ha megismerem kedvenc zenekarom-az okkal történik, azaz ennek így kellett lennie, vagy véletlen? Vagy egyéb más oka van?


A másik kérdés)Előre meg van írva sorsunk azaz előre tudja ott valaki fent, hogy: Te 31 évesen, egy motorbalesetben fogsz meghalni, mert neki csapódsz egy fának, mikor hírtelen elrántod a kormányt.?


Van egyátalán ilyen?


2012. aug. 29. 21:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Holnap elolvasok minden választ, és egyenként válaszolok is.:) Ma már nincs időm, de holnap jövök, jóéjt:)
2012. aug. 29. 22:53
 12/19 anonim ***** válasza:
angyali számok-szép volt a klipp...
2012. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

első:Értem köszönöm zöldkéz ment


Második:Köszönöm neked is, lehet, hogy mikor nem szálltak fel a gépre, vagy nem ültek kocsiba épp, annak akkor pont így kellett történnie, azaz meg volt írva.



Negyedik:Igen valóban van benne igazság. : )


Ötödik: De azok mégis kik? Valaki aki más mint a többi? Vagy egy 'kiválasztott?'


Hatodik: Ez is akárcsak a Szellem, Ufo stb...:)Ha valaki elhisz valamit, akkor nehezen beszélhető ellentétre, ez így van valóban.


Hetedik:Én kíváncsi lennék a tudomány részére nagyon. Kár, hogy erről keveset hallani. Igen hit kérdése, mint majdnem minden így az életben, ha azt vesszük.


Nyolcadik:Köszönöm, megfogom nézni:)


Kilencedik:Köszönöm, erre jól válaszoltál nagyon, csak annyi a különbség amit régóta szeretnék tudni, de nem jövök rá, hogy mióta megismertem a kedvenc bandám, azóta érzek meg dolgokat, van, hogy 'előre látok' nem teljesen, de van,hogy a szimpla Dejavu érzésből, átcsap látomássa -egy ideig dejavu, aztán megszakítom ezt az érzést,és közbe szólok, vagy közbe vágok.- pl: Valamelyik nap leesett majdnem az üveg, rám jött ez a 'megtörténtmárérzés' és, előre láttam, hogy az üveg leesik, mikor odanyúlok, vissza húztam a kezem, és megakadályoztam,hogy az üveg ne essen le.!

Ez lehet mindenkivel történt már meg, de velem most akkor először.

Álmodtam is dolgokat már meg, kb olyan 3-4 alkalommal, de az megálmodás volt valóban.


Tizedik:Én nem tudom, hogy minden okkal történik-e, én van mikor véletlennek gondolok mindent, és van, hogy kiejtem azt is, hogy 'ez már nem véletlen'

Teszem azt: Hogy megismertük kedvenc bandám, és azóta több ezotéria jellegű dolog történt, sosem beszéltem be, hogy ennek így kell lennie, meg,hogy varázsolni akarok, magától jött.


Tizenegy: Én is mindjárt meghallgatom:)

2012. aug. 30. 10:28
 14/19 A kérdező kommentje:
Gyönyörű klipp :O Mennyi érdekes dolog van bent, köszönöm.
2012. aug. 30. 10:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Semmi sincs megírva, a sors csak a gyenge emberek menedéke, akik ki akarnak bújni a saját felelősségük alól.
2012. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudni, hogy van. Nincs bizonyíték semmire, nincs magyarázat, csak hit van, ahogy már előrébb is írták.
2012. aug. 30. 17:15
 17/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Akikről beszélek csak elméletileg létezhetnek, de nem ezen a létsíkon :D

2012. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
: D így már értem
2012. aug. 30. 20:42
 19/19 Divi98 válasza:
Szerintem az életben csak a születés és a halál van megírva. Ami közte van, az tőled függ. Te találod ki, és te döntöd el hogyan szeretnéd formálni a saját javadra. Vannak persze olyanok, akik nem élnek ezzel a lehetőséggel, és csak úgy bele élnek a világba, de ha szeretnél valamit kihozni ebből a meghatározatlan időből a születés és a halál között, akkor ne kövesd az ő példájukat :)
2012. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!