Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tárgyon keresztül...

Hogyan lehet tárgyon keresztül telepatikus kapcsolatot fenntartani egy másik személlyel?

Figyelt kérdés

Olvastam olyanról, hogy valaki megajándékozott egy személyt egy tárggyal azzal a titkos céllal, hogy azon keresztül fog "kapcsolatot " tartani vele, ezért megkérte az illetőt, hogy a tárgyat mindig tartsa magánál.Az ajándékozott erről semmit nem tudott, de néha megmagyarázhatatlan késztetést érzett, hogy az ajándékozót felkeresse.Arról persze nem tudott, hogy az illető ilyenkor küldi neki a "jeleket".

Ez megtörtént eset.

Arra lennék kíváncsi, vajon ez az egész miképp működik?Hogy lehet ilyen kapcsolatot létesíteni?Ha tudjátok a módját vagy legalább halottatok ilyesmiről, akkor örülnék, ha leírnátok, amit csak tudtok.


Már történt velem egyszer hasonló eset, hogy egy tárgyra koncentrálva (fotó)sikeresen eljuttattam egy üzenetet egy illetőhöz, de az a tárgy nem volt "manipulálva", ráadásul annál, akinek üzentem semmi nem volt éppen, ami tőlem származott volna.Szóval, ebben az esetben nem lehet igazából ráfogni, hogy tárgy közvetítette az üzenetet.Viszont rendkívül kifárasztott az a gyakorlat és később nagyon fájta a fejem is, gyanítom, hogy amiatt.


2012. aug. 31. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kristálygömbbel lehet. Ez arra van kitalálva.

Mihály jósnő

2012. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Misi néni!Szerintem erre a kristálygömb nem jó.Nem viccből tettem fel a kérdést ám!
2012. aug. 31. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem viccből írtam. A kristálygömbbel nem csak túlvilági lényekkel tudsz kommunikálni, hanem e világiakkal is.
2012. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
A kristálygömb divinációs eszköz, fixírozással közvetít térben vagy időben távol lévő eseményekről képet. A tárgyon keresztüli telepátia szerűség egyfajta indukciós átviteli eljárás. A tárgy amit az ajándékozó adott vagy hosszabb ideje volt már az ajándékozó használatában, vagy szándékosan erre a célra készítette. A lényeg hogy a személyiségét átvette a tárgy. Így a tárgy úgy működik, mintha az illető személyesen lenne jelen, miközben tetszőleges távolságra van a tárgytól. Mivel a tárgy átvette a személyiségét, így könnyen kapcsolatot létesíthet vele, elég csak a tárgyra, vagy a tárgy új gazdájára koncentrálnia. Ilyen módon képes a saját gondolataihoz hasonló gondolatokat indukálni az alanyban. Ezt elvileg úgy kell megtenni, hogy az alany közel van a küldőhöz, és így az erőátvitel közvetlen. Ezt hidalja át a tárgy, ami közvetít. Nagyon erős koncentrációval lehet csak elérni, hogy egy másik személy a küldőéhez hasonló gondolatmintát vegyen fel-ezt hívják indukálásnak, gyakorlatilag elárasztja, és elmossa a fogadó fél saját gondolatait, és átalakítja a sajátjává. Távolról nehéz, de mint látható meg lehet oldani. Fogalmam sincs miként lehet konkrétan ezt megcsinálni, de nagyon jó leírást találtam a következő könyvben:Swami Panchadasi-A harmadik szemtől a tisztánlátásig. Az eljárás morális problémákat vet fel, mert mások akaratát felülbírálni a magunkéval bármi, csak nem pozitív cselekedet. Önző, erőszakos, és esetenként káros. Illik legalább a célszemély tudtára adni, hogy mire akarod használni a tárgyat, így eldöntheti, hogy akarja e ezt a kapcsolatot, és ha igen, eldöntheti, hogy a kapott gondolatok szerint cselekszik e, vagy van jobb dolga is. Tárgy nélkül is lehet ilyesmit. Ez a telepátia egyik aspektusa. Most lehet majd beszólogatni hogy sok hülyeséget írok. Igen. És még több ilyen hülyeséget olvasok. Tisztelettel.
2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem írsz/olvasol hülyeségeket. Én is bírom a mágiát.

Mihály jósnő

2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
telefon
2012. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kristálygömb pont nem jó, mert kristálytani irányai csak adott krisztalizációs síkokban tud rezonanciaenergiát transzmittálni. Ha a fogadó nem rendelkezik eltérítő berendezéssel, pl. egy másik kristálygömb, akkor valószínűtlen, hogy az üzenet elérje célját, ellenben a kiküldött pszichoenergia asztrálszennyezést okoz: gondoljunk csak bele, az üzenet harmadik személyhez is eljuthat!


A legjobb megoldás az, ha mindkettőtöknél van egy-egy antennával rendelkező adó/vevő, ami a gondolatokat elektromágneses rezgések formájában továbbítja. Hiszen a mobiltelefon könnyebb, mint egy kristálygömb.

2012. szept. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem értesz hozzá, előző.
2012. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem tárgyak nélkül is történik ilyen, valahogy megérzed, ha a másikkal valami baj van (főleg, ha nagyon szereted).


nekem azért szimpatikusabb a "mezei" telefon, és a fejem se fáj tőle.


a kristálygömb, meg egyéb ilyen talizmán,megbűvölt tárgy használatától óva intek mindenkit. az ember olyan "antennáit" aktivizálhatja ezek során, amikkel okkult erőkkel kerülhet KÖZVETLEN kapcsolatba. Mivel ezek láthatatlanok számunkra, ezért vélhetjük a saját képességünknek, de valójában nem azok.


Az ilyen okkult szolgáltatások igénylése nagyon veszélyes ránk nézve, mert az okkult erők nem jótevői az emberiségnek, bár igen sikeresen elhitetik egyesekkel, hogy igen:(

2012. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Létezik egy könyv, ami számomra sorsfordító volt ebben a témában:)

Roger J. Morneau: Játék a tűzzel

Kiadja: Avent Kiadó 1992, (Budapest, Borsfa u. 55.)


Most rákerestem és már online is feltöltötte valaki, akit érdekel kíváncsiságból elolvashatja... kemény könyy, gatyákat felkötni:) az író saját, igaz története, aki kapcsolatba kerül egy nagyon gazdag, elegáns, intelligens, sikeres közösséggel, akik történetesen okkultizmussal foglalkoznak...


Belinkelem a fejezeteket:

1. fejezet:

[link]

2. fejezet:

[link]

3. fejezet:

[link]

4.fejezet:

[link]

5.fejezet:

[link]

6. fejezet:

[link]

7. fejezet:

[link]

8. fejezet:

[link]

9.fejezet:

[link]

10.fejezet:

[link]

11.fejezet:

[link]

12.fejezet:

[link]

13.fejezet:

[link]

14.fejezet:

[link]


jó olvasást:)

2012. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!