Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kutyám folyamatosan ugatja...

A kutyám folyamatosan ugatja a háza mögötti részt. Semmi nincs ott pedig, és van amikor a másik is ugatja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Akik nem akarnak véres kezet, kíméljenek.


És szinte mindig csak akkor ugatja, amikor kint vagyok, elég érdekes.



2012. júl. 19. 10:54
 1/8 Pucuka002 válasza:

Szerintem örül,hogy kint vagy vele. :)

De az is lehetséges,hogy valahol egy kis rejtekhelyen megbújt egy kisebb állatka...:)

Az én kutyám is szokott ugatni,egy helyen,de csak akkor,ha unatkozik:)

Remélem segítettem valamit :)

2012. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de minden nap megbújik?
2012. júl. 19. 11:01
 3/8 Pucuka002 válasza:

Nem tudom mi lehet.

Nézz körül! Lehet,hogy egy pocokcsalád költözött be valahova.

Vagy csak lát valami tárgyat,amivel játszani szeretne,és így jelzi neked,hogy segíts levenni :)

2012. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem mutatni akar valamit. Mindenképp alaposan nézz körül azon a részen, vagy ha megvan kötve engedd el és nézd meg oda megy-e!
2012. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet h lát valamit amit te nem. Az állatok sokszor érzékelnek olyat amit mi nem láthatunk. :)
2012. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy szellem, annak elszívom a manáját -.-
2012. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen a legvalószínűbb, hogy örül hogy vele vagy. De mi nálunk ugyan ez az esemény játszódott le 2 éve télen. Magyar vizslánk volt. A kutya már 9 éve élt nálunk. És január környékén elkezdett ugatni és mindig ugyan ott volt ugyan arra nézett. Érzett valamit valamit aminek nem volt se az udvarunkba se az utcánkba se a környéken helye. Pár hétre rá meghalt. Eleinte furcsálltuk az esetet, de aztán kiderült mi történt. Mérgezés. Kutyánk pusztulása után egy cigány bűnbandátt kaptak el akik házakat raboltak ki az utcánkba és az állatorvos mérgezést állapított meg. Érdekes egybe esés nem? Szóval nézzetek körül az utcába lehet nálatok is van valami.
2012. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem a cigányok miatt van, és nem is mérgezés. Nagyon szeretem a kutyusomat, de nem tudom miért ugat hátrafele :(
2012. júl. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!