Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik állításuk szerint képesek...

Akik állításuk szerint képesek látni az emberek auráját, fotón is látják? (Sima fénykép, nem aurafotó. ) Vagy csak élőben?

Figyelt kérdés

#fotó #fénykép #aura #energiaburok
2012. szept. 4. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Azok akik azt állítják, hogy látják az aurát, hazudnak.
2012. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Képről is illik, ha nem is olyan jól.
2012. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

ha logikusan gondolkodunk, akkor nyilvánvalóan fényképről nem látja mivel a fénykép nem rögzít mást mint azt a fényt amit mi szemmel látunk, és utána már nem tudjuk módosítani azt...másképpen a kész információból nem tudunk nyers információt kapni, csak a nyers információ egyik alternatívája a kész információ


aztán lehet látja fényképrlő is:D, ki tudja, nem hiszem. én nem látom sehogy sem, mivel nem vagyok benn ebben a dologban

2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
30%
Ez egy marha nagy hazugság, mert nem látják senki auráját csak azt állítják!
2012. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
Elvileg bármin érzékelik az aurát, ami a személy lenyomatát hordozza, de az állítólagos auralátok nagy része valóban csak állítólagos.
2012. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
tudomásom szerint senki nincs jelenleg, aki konkrétan látja az aurát. De rengetegen - köztük én is - érzékelem. Egy kicsit fotón is, de az nem olyan pontos, mert nagyon a személy fotózás közbeni hangulatát rögzíti. Élőben összetettebb, pontosabb képet tudok alkotni.
2012. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Csak ha direkt aurafotó.Amúgy nem, mivel a sima fényképező az energiamezőt nem fényképezi, és mivel a fotó maga élettelen dolog, így semmiképp sem láthat a "látó" sem aurát az ember körül egyszerű fotón.
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó... akkor járj egy kicsit utána, hogy mit is jelent az, hogy aurafotó. Az aurafotón a rád kötött elektromágneses rezgések által előre meghatározott színeket rakják rá magára a polaroidképre. Annakidején allítólagos auralátók segítségével finomították ezeket a műszereket. Szóval az sem fotóz le többet mint egy sima fényképezőgép :)
2012. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én láttam fotón is
2012. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez az auralátás mekkora kamu biznisz. De gondolom pár "auralátó jós" megél belöle :)
2012. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!