Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet egy fényképpel...

Mit jelenthet egy fényképpel álmodni?

Figyelt kérdés
láttam egy fényképet magamról, de az a kép a valóságban nem létezik, mi jelent?

2012. júl. 7. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit nem jelent, feküdj vissza és aludj tovább
2012. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

XD nem aznap álmodtam, az időpont jó lenne, de nem

amúgy akkor okés, ha nem jelent semmit

2012. júl. 8. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos jelent valamit de szerintem fölösleges foglalkozni ilyenekkel kivéve ha visszatérően fényképekkel álmodsz.
2012. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Érdekes, nemrég én is ezt álmodtam. Több fotót is láttam magamról, mindegyiken másként néztem ki (hajszín, öltözet) és úgy tűnt, hogy műtermi fotók voltak. Az egyik fotón, amikor nézegettem, meg is mozdultam. Ezek a képek a valóságban nem léteznek... detto... Valakinek nincs valami tippje tényleg, hogy mi lehet a mögöttes tartalma vagy üzenete ennek az álomnak? Elég félelmetes volt...
2012. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kérlek, ha rájöttök, hogyan fogok olyan műtermi fotókat készíteni, amik majd megmozdulnak.. Áruljátok el! ;)
2012. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fotós: ellősz egy sorozatképet, utána megszerkeszted animációnak.
2012. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A válaszoló leírásában sokkal intenzívebb hatású dolognak tűnt. :) Amit javasolsz, remek lenne, megfelelő költségen biztos megoldható lenne, hogy a promóciós képecskékhez hasonló kép szülessen, ami ábrázol pár fázist, különféle fénybeesések esetén... Nekem az a varázs kell, amit a válaszoló szavai sejtetnek. :)
2012. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az olyan mint a Harry Potterben, ahol a fényképek mozognak XDD
2012. júl. 11. 09:52
 9/10 anonim válasza:
Hát... Azok még beszéltek is egymással... De örülnék.. :D Megmenekülne a szakmám. :)
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Épp mostanság szeretnék készíttetni műtermi fotókat... Lehet, hogy ez ihlette az álmom... :))

(4. kommentező)

2012. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!