Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart elsajátítani...

Mennyi ideig tart elsajátítani a telekinézist? Mondjuk a ceruza megmozdítása mennyi idő után válik lehetségessé?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 05:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem létező dolgok elsajátítása meglehetősen sokáig tart - egészen pontosan végtelen ideig tart.


És sohasem fogod tudni megmozdítani enélkül, hogy fizikai erőt fejtenél ki rá :)

2012. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
5 hét, 2 nap, 13 óra, 3 perc, 42-44 másodperc (az intervallum függ a ceruza súlyától)
2012. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Valaki itten rovatot tévesztett...
2012. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

elnézést, attòl hogy vannak olyan emberek akik nem hisznek benne , még lehet igaz!

én elhiszem, és tartsàk ezt tiszteletben!

2012. szept. 21. 10:27
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Én meg abban "hiszek" hogy ez nem létezik, tehát legyél szíves a felháborodásodat visszafogni, mert sérted a hitemet!


Értelmes vita lenne, nem? :)


Egyébként kerítsd már nekem egy embert, aki képes rá! Adok érte 100.000 angol fontot (komolyan!) ha kontrollált körülmények között képes pusztán a tudatával (fizikai kapcsolat nélkül) mozgatni bármilyen tárgyat :)

2012. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Tiszteletben tartom, hogy hiszel benne. De én sajnos nem, így én is azt mondom, hogy ez végtelen ideig fog tartani. Mindenképpen jelentkezz ha ez sikerül, kíváncsi lennék rá!
2012. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Légyszíves fáradj a Humor vagy az Ezotéria témakörbe.
2012. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ezért tartunk itt ahol tartunk! :)

ùgy làtom a legtöbb ember nem fogékony ezekre a dolgokra.. mindegy. lesz ahogy lesz. ha mégis sikerülne (amiben biztos vagyok) felkeresem önöket.

és megjegyzem nem légből kapott ötlet. (volt szerencsém ismerős àltal ilyet làtni/tapasztalni)

tovàbbi szép estét! és bocs a rossz témakörért...

2012. szept. 21. 19:40
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Először fel kell építened egy erős aurát, hogy tudj hatni a tárgyak aurájára (meditáció, jóga, tai chi, chi kung stb). Nem külső energiával fogod mozgatni például a ceruzát, hanem az auráddal. Össze kell kapcsolni az aurádat a tárgy aurájával.
2012. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

És azt kihagytam az előző válaszból:

Kb 1 éve alatt meglehet tanulni, de ehhez mindennap kell meditálni, jógázni, és gyakorolni.

2012. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!