Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart elsajátítani...

Mennyi ideig tart elsajátítani a telekinézist? Mondjuk a ceruza megmozdítása mennyi idő után válik lehetségessé?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 05:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fenntartom az ajánlatomat - ha sikerül bármiféle fizikai kontaktus nélkül tárgyakat mozgatni kontrollált körülmények között (természetesen pártatlanul minden irányba, vagyis se rásegítés, se akadályoz nem lenne) sok-sok millió forintot adnék érte :)


Szóval ha sikerül, keress meg - nem lenne több anyagi gondod ebben az életben :) De ha van ismerősöd, nyugodtan írjon rám - rá is vonatkozik!

2012. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ha ilyen biztos vagy benne, akkor fogadd el Andris pénzajánlatát, azt mondtad ismersz olyat. Írj ha a bankszámládon jóval több pénz lesz! Ja, Andris, az ajánlat hogy megy? Per fő? Akkor valahogy lehet próbálkozok valami bűvésztrükkel :)
2012. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem egy hónap alatt sikerült kb..úgyhogy heti 3-4x gyakoroltam, előtte meditáltam, elképzeltem hogy sikerül agykontrollos módszerrel, majd aszerint gyakoroltam amit egy oldalon találtam, ahol leírták a telekinezist


ilyen hogy aura pfff nem foglalkoztam:D..de mégis sikerült, sajnos csak egyszer de az tuti az volt, ja és nem ceruza volt, hanem psi kerék nézz utána

2012. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: A meditáció erősíti a az aurádat, és ezért sikerülhetett.
2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves 09-22 01:19,


jelenleg bárki, aki bármilyen fizikai érintkezés nélkül (tehát nem ér hozzá, nem legyez a levegőben, és hasonló) pusztán a gondolataival tud tárgyakat mozgatni egy kontrollált kísérleti körülmények között - az bizony szép összegeket kapna :)


De érdekes módon mindenki olyan szerény, hogy a sok-sok millió forintos pénzösszeg nem hozza lázba :D

2012. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 lacymax ***** válasza:
En hiszek benne,es meglehetosen konnyu megtanulni.de vannak erre kulon weboldalak.remelem segitettem
2014. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek nem normálisak...ha valaki kitanulja a telekinézist akkor az a személy már rég túl van azon h pénzért elmenjen és mutogassa magát....
2014. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 boldi3 válasza:

Na most mindenkinek mondom, aki nem hiszi el a telekinézist az egy tudatlan paraszt mert ez egy szimpla fizikai tény hogy ezt meg lehet csinálni!

De nem mindenki tudja, mert ehez erős idegzet és nagy akarás kell ez nem olyan mint megtanulni úszni ez egy agypróba!

2015. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Melyik fizikai tény bizonyítja ezt?
2015. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!