Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szuperképességet...

Milyen szuperképességet választanátok, ha lehetne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 23:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, és igaz is, de van olyan helyzet, amikor annyira szeretnéd tudni, hogy mit gondol a másik ember, vagy pl lehet, hogy nem azt mondja, amit gondol... :)
2012. szept. 25. 22:23
 12/18 Alaque ***** válasza:
50%

A gondolatolvasás nem etikus. Na nem mintha a gondolattal megölés etikus lenne, de ha megtudnám, hogy beleolvastál a gondolataimba, zokszó nélkül megölnélek gondolattal. Ha tudnálak. Vagy legalább jól megkínoználak, hogy eszedbe ne jusson többet.


Én igazából már azt is faragatlanságnak tartom, ha kianalizálod a másik embert beszélgetés közben. Én is folyton azt csináltam, de rájöttem, hogy olyan, mintha a naplójába olvasnék bele. Azt meg én nem tolerálnám, ezért nem is teszem senkivel. Te is csak akkor olvasd mások gondolatait, ha nem bánod, hogy mások is önkényesen, bármikor bele-beleolvasgathatnak a fejedbe.


Én nem irigyelném senkitől a jedi Force Power-öket. :D

2012. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bárki választhatná a gondolatolvasást! :D Ha valakinek nem tetszene, visszavághatna. :D Biztos zavaró lenne nekem is, ha olvasna valaki a fejemben, de úgyis leleplezném, mert elnevetné magát! :D
2012. szept. 26. 12:07
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy amikor akarom átváltozhassak egy irányítható, épp eszű Hulk-ká!
2012. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Alaque ***** válasza:
Kérdező, ismered a True Blood című sorozatot? Abban van egy remek jelenet, ahol mindenki "hallja" mindenkinek a gondolatát. Elég nehéz négyszemközt beszélni valakivel így :D
2012. szept. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem nézem, de egyetértek! :)
2012. szept. 29. 12:51
 17/18 anonim ***** válasza:
Szuperbölcs szeretnék lenni. Akkor mindig a helyes lépéseket tenném.
2012. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én a jövőbe látást szeretném(persze variációit döntéstől függően, vaószínüség szerint)
2012. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!