Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakmunkás vagy diplomás párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakmunkás vagy diplomás párt választanátok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

26 éves szakmunkás pasi vagyok, volt szerencsém mind két kategóriához. Szerintem egy szakmunkás nő több szempontból is jobb. Van amelyik sokat olvas és művelt és vannak színházba, operába járó szakmunkások is. Sok esetben pedig egy szakmunkás, jóval többet is keres, mint némelyik diplomás. Meglátásom szerint, egy szakmunkás nő nem annyira pénzéhes (jó persze azok között is van) és sokkal érettebben gondolkodnak diplomás kortársaiknál. Ezenkívül szakmunkás nőt, még nem láttam prostiként dolgozni, egyetemistákkal viszont tele van a szakma.

A haverom pár éve összejött egy egyetemista lánnyal, aki hozzáköltözött. Egyedül ő dolgozott a csaj nem. Hivatkozva arra h ő tanul. Fizette neki a luxusigényeit, a csaj ígért neki fűt-fát, házasságot, gyereket, ha majd lediplomázott. Meg is lett a diploma, a csaj közölte a sráccal, hogy most már le lehet kopni, mert őneki csak diplis pasi kell. Addig meg jó volt a szakmunkás is, még fizetgette az egyetemi éveit. Ezt hívják kitartott k.-nak. Érdekes szakmunkás nők között még nem láttam ilyet.

Ki hogyan látja ezt?



2012. szept. 23. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Én most tanulok egyetemen. Szerintem nem a diploma alapján mérik a szeretetet és megbecsülést. Nekem mindegy milyen papírja van, szakmunkás vagy diplomás, a lényeg, hogy kölcsönösen megbízzunk egymásban, szeressük egymást és ott legyünk egymásnak jóban-rosszban.


20/L

2012. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Hm...Szerintem ne ez alapján válassz párt,hogy diplomás vagy szakmunkás!!!

Én egyetemista vagyok,de még egyszer nem mondtam a páromnak,hogy vegyen ezt vagy azt!

Szerintem ez személytől függ.

2012. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy hülye általánosítás, amit mondtál.

Én diplomás nő vagyok, de eszem ágában sincs ilyen degradáló módon beszélni senkiről, a szüleim is szakmunkások.

Én láttam már semmirekellő szakmunkás nőt és férfit is. Olyat is, aki elvileg nagyon jó szakmunkás, de a munkája kb. egy kalap szart sem ért. Ettől függetlenül nekem semmi gondom velük, de annyit csesztetik a diplomás embereket, hogy lassan már azt mondom köszönöm nem kérek belőlük, mert nem akarok ebbe belefutni.


Egyébként a párom is diplomás, de az előző nem volt az és életem első nagy szerelme sem járt soha diploma közelében.


Azt válaszd, akit szeretsz, ennek pedig semmi köze a végzettséghez.

2012. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem az ilyen dolgok nem azon múlnak, hogy diplomád van-e vagy sem. Én is diplomás vagyok, a férjem is. De az tény, hogy a diploma makasabb fokozat, ismerek egy nőt, aki pincér volt és a tanár párja állandóan b@szogatta, hogy milyen hülye, még diplomája sincs. (De amúgy szerintem egy diplomával többet lehet kezdeni ). Az ilyen dolgok nem ezen múlnak. A csaj nem azért viselkedett így, mert diplomás, hanem mert ilyen rossz a természete.
2012. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem tök mindegy, hogy szakmunkás bizonyítványa van v. tanári diplomája..
2012. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
azt valasztanam amelyiket szeretem es viszont szeret...
2012. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

A férjem szakmunkás,az előző pasim diplomás volt.

A szakmunkás lett a férjem,szerintem ez mindent elmond:)


Nem akarok senkit megbántani,csak a saját sztorim irom le.

A diplomásom annyira elszállt magától,hogy nem bírtam elviselni.Ő tökéletes volt mindenki más csak egyszerű halandó.

Szánalmas.

Csak azt nem értem mire a nagy felvágás ha fele annyit keres mint más szakmunkás.

2012. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

hát ezt így kifejezetten nem jelenteném ki. Nagyon felháborító kérdést tettél fel, mert az ember nem attól ember, milyen a végzettsége. Sajnos még mindig vannak olyanok, akik az iskolájuk után ítélik meg az embereket. Mondom ezt annak ellenére, hogy akár hízelgőnek is találhatnám, amit írtál, mivel én is szakmunkás nő vagyok.

Bizonyára fontos, ki mivel tölti a munkaidejét, de ugyanmár, tényleg ez a mérvadó szerinted egy kapcsolatban? Ugyanúgy lehet hülye pitsa egy szakmunkás, meg egy diplomás is. Ember függő, nem munka függő. Kár, hogy megint 3 darab példából leáltalánosítottad az egész felsőoktatást. Ne így fogj hozzá párt keresni, mert még a végén lemaradsz egy okos, szerény diplomás lányról /igen vannak ilyenek/. Üdv egy szakmunkás

2012. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, nem kéne általánosítani...aki így általánosít az szűklátókörű és buta
2012. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem kellene nő ilyen felfogással!
2012. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!