Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismeritek Avatara előadásait...

Ismeritek Avatara előadásait a Youtube-on? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, túl csúf ahhoz, hogy végig tudjam nézni egyetlen videóját is. Amikor még hungarista volt, kicsit emberesebben nézett ki, bár agya szerintem akkor se nagyon volt.
2012. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Eddig 1 videóját láttam, szóval csak arról tudok nyilatkozni. Hát mond érdekes/értelmes dolgokat, de a beszédstílusában van valami ami idegesít. Én nem tartom egy buta nőnek, csak kicsit már túljátsza saját magát.
2012. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Vagyis nem saját magát hanem a témát.
2012. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Láttam egy műsort, ahova meghívták ezt a nőt, Puzsért, meg két másik alakot, hogy osszák az észt a világvégéről.


Finoman szólva: Avataráról teljes értékű véleményt alkottam az alatt a 40 perc alatt, nem vagyok rá kíváncsi többet. Nem lettem okosabb attól amit mondott, de még csak el se tudott gondolkodtatni igazán.

2012. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Az a legnagyobb baj amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

Nos ez Avatara. Nagyon rosszakat szokott mondani egy két jó közé ékelve. 10 másik jobb előadó van.

Hogyan lehet előadó valaki akinek ennyire nincs karizmája de ilyen hangja van?? ÁááÁÁááÁááÁ

2012. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én megnéztem pár előadását, mert érdekelt a téma, és mert jó előadónak tartom. ( Igazi hatásvadász, majdnem színésznő :)!!! Mindig azon gondolkodtam, mennyi igazság lehet abban, amit mond?

Nos, az egyikben Nostredamus magyarországra vonatkozó jóslatairól beszélt, mint megdönthetetlen bizonyítékról. Aztán kicsit utánanéztem a goglin, és kiderült, hogy eme jóslatokat Szentkirályi-Szabó nevezetű író írta 96-ban, mint szépirodalmat, sci-fit.


Hát ennyit Avatara tudásáról...

2012. szept. 29. 10:26
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Már professzorok is az egyik legígéretesebb kutatónak titulálták és tényleg nagyon sokat olvas, tanul, gyűjt eredeti iratokból, amik akár több ezer évesek. Te meg beírsz vmit a gugliba és egy véletlenszerű cikk alapján ítélkezel. Ráadásul 96-os forrásból! Avatara sokkal régebbi, akár korabeli szövegeket néz és számtalan másolat van Nostradamus jóslatairól sokkal korábbról. Szóval szerinted a hamisító visszament az időben és elhelyezte a hamisítványt, amit 96-ban írt..

Na mindegy, nem kell nézni akinek nem tetszik. A stílusa tényleg fura volt először, nem megszokott, de melyik zseni megszokott vagy normális? Nem csak hogy nagyok okos, de rendkívül türelmes és kedves, ennek ellenére, bizonyos emberek puszta rosszindulatból vagy agybaj miatt megvádolják és elhordják mindennek. Ő senkire nem mond alpári stílusban semmit, szóval ha véleményetek van próbáljátok intelligens módon mondani (tudom nem megy nektek, alpári lényeknek de próbálkozni lehet)

2012. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Avatara a bizonyítéka, hogy valóságtartalom nélkül is lehetséges tudást felhalmozni. Sokat olvas, de mégtöbb az, amit ő maga ad hozzá.
2012. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg jó előadó az biztos hogy magára tudja vonni a figyelmet meg a forrásai is megvannak szal nem ez a gond, mert nem megtévesztés a célja ahogy ráfogják páran, inkább az a gond hogy néha nem elég átfogó.. legalábbis nekem, vagy hogy spiritualitást kever legendákkal és történelemmel. Persze ezeket lehet keverni hisz összefüggnek csak nem részletezi hanem egyikből átmegy a másikba. De van pár nagyon jó előadása is amibe nem lehet belekötni. Akinek meg nem tetszik az hallgasson mást. Szántai Lajos is jó.
2012. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 UjfalviLajos válasza:
65%

Mély tiszteletem az övé : hatásvadász előadónak tartom a szó jó értelmében ! A forrásai nem tudom mennyire hitelesek hisz az elmúlt évek történelme másról sem szól csak arról, hogy háború után a nyertesek írták az "igaz" történelmüket ami megmaradt az utókornak, a legyőzöttek pedig szenvedtek és kitörölték őket a történelem lapjaiból , vagy legalábbis megpróbálkoztak vele . Lásd magyarok napjainkban ...jelenben is vannak rá példák. de az ,hogy Nimród az apánk volt és turul népét dobogókőn vezette és ott van eltemetve mindaddig míg újra fel nem támad ... elég nehéz elhinni DE LEGALÁBB veszi a fáradtságot (amit más nem tesz meg,vagy nem kellő alapossággal ) és utánaolvas más kéziratoknak tekercsmásolatoknak , kéziratoknak mítoszoknak és legendáknak és megpróbálja a sok sallang közül kihámozni a lényeget amit aztán nekünk a lehető legnagyobb alapossággal és kellő ügyességgel megpróbál átadni/tanítani nekünk ! kétségtelen hogy "AVATARA" (én mélyen tisztelem őt az erőfeszítéseiért,az alaposságáért , a maximalizmusáért , ezek egy Zseni jellemvonásai, és az esetlen moslyáért amit sokszor sokan félreértenek és támadnak, én is az elején ,DE ILYEN EGY ZSENI, hogy a sok gyöpösagyú agymosott komcsimaradékpárti magyart felébressze a mélyrepülésből mély alvásból és rávilágítson az eredetünkre a kontinuitásunkra melyet titkolnak előttünk aranykor népe előtt akik nem hgoy 1000 éve de nem is kétezer hanem 20 30 ezer éve itt élünk ebben a medencében ide oda lődörögve, juhainkat terelgetve egy nagy vízözön utáni megsemmisült világban... most mi elnyomottak vagyunk) .EGY biztos : minden idők egyik legvitatottabb alakja lesz hamarosan , minél többen ismerik meg ...és hallgatják előadásait :

Van egy receptem hozzá hogyan hallgassátok az előadásait : ne nézd csak hallgasd kb 1 órán keresztül , figyelj oda amit mondd , majd utána kezd el nézni is és figyelj arra amit mond nem ahogyan mondja: amikor megragadtad a lényeget akkor fogod megszeretni Őt magát és elfogadod a kinézetét és rádöbbensz mennyire nagy koponya ebben a témában hozzánk képest. 10 éves kora óta a könyveket bújja a könyvtárban. masélni fog magáról és itélkezni csak akkor kezd róla ha megnézted jézusról ,húsvétról ,tartott előadásait :

"AVATARA: Nimród visszatér" itt szerettem meg az előadó stílusát

"AVATARA: Élet, halál, reinkarnáció"

"Jézus 451-ben betiltott tanításai"

"Nagypéntek és Húsvét misztériuma – titkos evangéliumok alapján"

"AVATARA: Titkok Húsvéttal kapcsolatban"


ha ezeket mind mind megnéztétek utána "itélkezzetek" de ne feledjétek hogy 20 évvel miden vallástörténeti témában előttetek jár

2017. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!