Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismeritek Nagy Mária jósnőt?

Ismeritek Nagy Mária jósnőt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jós? Na hagyjuk...
2012. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
nincs olyan , hogy jósnő! A jövődet te alakitod! Ha pedig ebben a pillanatban azt gondolod, hogy elmész venni egy kg kenyeret, akkor az lesz, ha pedig azt teszed, hogy bekapcsolod a tv-t akkor meg az... A josnő csak a pénzt szedi be a naív emberektől, akik el is hiszik mindazt , amit kitalál egy bolond öregasszony!
2012. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 x) ***** válasza:
Igazából a jós nem azt jósolja meg hogy holnap lemész kenyeret venni hanem azt hogy hosszú távon milyen lehet az életed. Hogy találsz-e új szerelmet, barátokat, milyen lesz a pénzügyi helyzeted. Ettől függetlenül én sem nagyon hiszek benne. És Nagy Máriát se ismerem. Van itt a fórumon egy pár Pista, Mihály meg Tibi jósnő de nem hiszem hogy rájuk gondoltál xD
2012. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit rajta ismerni azon kívül hogy egy hajléktalan csóró
2012. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 chrishu ***** válasza:
0%
Én igen. A kolléganőm. Szívesen jósolok neked privátban ha kell
2012. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Hogyne, most is itt áll és közvetíti nekem a válaszokat. Amúgy jósok nem léteznek, tehát nem ismerhetjük. Max olyanok akik nem szeretik ha hazugnak hívják őket és "jós"nak nevezték el magukat.
2012. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Persze, még Kis Mária korából.
2012. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor vetítsétek ki mindnyájan Marikát és megtértek bűnös lelkek!
2012. szept. 8. 15:14
 10/14 Czinkóczi Jenő válasza:
én éjszakás vagyok de mikor véletlenül a jósok akármire kapcsolom át a tévét kivágnám az ablakon csak nem az enyém hazudnak mint a politikusok
2012. szept. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!