Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy bármiben,...

Mitől lehet, hogy bármiben, különböző, általam kitalált élőlényeket, tárgyakat fedezek fel?

Figyelt kérdés

Például ránézek az egyszerű fekete-kék mintás szőnyegemre, vagy a világosbarna laminált padlóra, és alakokat látok rajta.(ha akarok és keresek) Legtöbbször nem létező dolgok ezek.

Nem feltétel hogy egyszínű legyen, lehet mintás is, azokban is fedezek fel dolgokat. Ez mitől lehet?


kb 5éve ez a szőnyegem van, de nemrég kaja közben elkezdtem bámulni is alakot láttam rajta. Aztán kipróbáltam ezt bárhol bármin, és azóta máshol is látok.



2012. szept. 26. 23:06
 1/10 Ezalor ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!


Ezt a képességet úgy hívják hogy kreativitás! ;)


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ez is az volna? Csak gondoltam hogy az.


Én úgy tudtam, hogy a kreativitás az leginkább tevékenység formájában mutatkozik meg. Ami tény, hogy általában nem átlagosan oldom meg a körülöttem lévő dolgokat, és néha feldobom a körülöttem lévő tárgyakat rajzokkal, és egyebekkel.


Legutóbb munkahelyen leszedtem a ventilátor burkolatát, és kék színű mintákat rajzoltam rá a forgás irányának megfelelően. Meg is kaptam a fegyelmit érte és a főnököm elmebetegnek nézett. Maga szerint ez természetes?

2012. szept. 26. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kreativitás, hanem fantázia.


Én is beletudok látni szönyegbe, színes és zavaros padlóba vagy akár mintás ajtóüvegbe is figurákat, jeleneteket is :)


Semmi furcsa nincs ebben... úgy összetudnak állni bizonyos formák, hogy abba belelehet látni valamit.

2012. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
404 is így találta ki a krixkraxiakat meg a lumbulábiakat meg a mittomén miket...
2012. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem drogoztal sosem? Attol is lehet ilyen, meg joval kesobb is.
2012. szept. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez rendkívüli eset, én is szoktam ezt csinálni, bár gyerekkoromban gyakrabban, most már sokszor túl elfoglalt vagyok az ilyen csapongáshoz (sajnos). Szerintem csak élénk és kreatív a fantáziád, ami jó dolog.
2012. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy a képzelő erőd.
2012. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem drogoztam sose, bár ha az ital annak számít, akkor azt szoktam max alkalmakkor.
2012. szept. 27. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
ez egyszerű biológia, agyunk olyan, hogy mindenben ismerős formákat akar felismerni, legyen szó szőnyegről vagy falicsempéről
2012. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedről eszembe jutott egy spirituális gyakorlat, ami a 3. szem megnyitásával kapcsolatos.

Ott azt tanítják, hogy pár percen keresztül nézned kell különböző formákat, elsőre egy nagy fekete pontot egy fehér körben.

Amikor ezt csináltam, akkor valószínűleg hasonlót éltem át, mint te, mert bárhova néztem, mindenütt azt a pöttyöt és a karikát láttam, csak eltérő színben.

Szerintem ennek nem a szimpla kreativitáshoz van köze, hanem a vizualizációs technikákhoz, ahol tanítják is.

Nem kell ettől félni, ez jó, és neked tehetséged van hozzá...

2014. okt. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!