Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok utána kutatni,...

Hogyan tudok utána kutatni, vagy menni az előző életeimnek!?

Figyelt kérdés
az az igazság felcsigázta az érdeklődésemet:-)

2012. szept. 27. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Elégedj meg azzal az életeddel, ami van neked! Elvégre egyszer élünk, Te hibbantka, azt kell kihasználni!
2012. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LTK válasza:
38%
fogyasztasz még abból a szerből, amelyik hatása alatt a kérdés is előjött benned.
2012. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
álljanak már le azért mert most engem ez érdekel az az én döntésem mit hibbantoz le!? magát meg más érdekli senki sem egyforma mindenkinek más az érdeklődési körei bakker!
2012. szept. 27. 17:02
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Önhipzónissal. A fénykeresőkön találsz hozzá anyagot (Regressziós önhipnózis) keress rá a Google-ben.
2012. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A regressziós hipnózis a megoldás, de jobb, ha szakértőt keresel hozzá. Orvosok is végzik. A gúnyolódók meg keressenek másik oldalt, nem vagy köteles abban hinni, ami nekik felel meg. A kíváncsiságod teljesen természetes. Az vitte előre egyébként többek közt a technikai fejlődést is.
2012. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj Alex J-vel, valószínűleg már az előző életében is bunkó volt!!! Az is lesz, mert úgy látszik azóta sem tanult semmit a jó modorról.
2012. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Alex J csak azért jár ide, mert nincs élete, nincsenek barátai, unatkozik és itt akarja kiélni az életét. Épp eszű ember nem ír ilyen választ.
2012. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha elég fejlett vagy ahhoz,hogy ki tudj lépni tudatosan a testedből, akkor úgy is vissza utazhatsz.
2012. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os!

Tévedsz! Előző életemben még csak fogpiszkáló voltam, ebben az életemben bunkó vagyok, a következő életemben pedig már gerenda leszek! Ezt nevezik reinkarnációs fejlődésnek! De, ha csúnyákat irkálsz rólam, akkor meggondolom magam, inkább krokodil leszek és majd jól a tunikádba harapok!

Ezt mondanám kedves 7-esnek is! Ráadásul Te ebben az életedben nagyon rossz emberismerő vagy. A szellemeket valószínűleg jobban ismered. De ne izgulj, a következő életedben minden más lesz! Csak közbe fel ne dobd a bocskort!

2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!