Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek leteznek szellemek...

Szerintetek leteznek szellemek? A kiegeszites hosszu, de olvasd el es utana valaszolj! A szemelyes sztorimrol szol!

Figyelt kérdés

Biztos 1000 en feltettek mar ezt a kerdest, de megis, mit gondoltok, es akik szerint igen, azok ala is tudjak tamasztani vmivel, vagy csak hisznek benne, szal ha van sztoritok osszatok meg!!!

Az enyem ez: Ma estig nem hittem bennuk, de ma lattam egy kepet, ami mindent osszekavart bennem ezzel kapcsolatban.

A kep az Atlanti falnal keszult Franciaorszagban, a 2. vh bol visszamaradt epuleteknel. A kepet egy egy kazamatabol kifele fenykepeztek, es a teljesen kiveheto rajta egy emberi arc, meg a felsotest, de labak nem, bent a kazamatabn sotet volt, de meg igy is latszik a beszurodott fenytol, remekul kiveheto. Szal egy katonat abrazol, eleg fiatalnk tunik. Aki fenykepezte azt mondta, h amikor ott volt nem latott semmit,senki nem volt ott. Erre megkerdeztem h nem lehet-e h a fenykepesz nyomott oda vmit, mert mondjuk csalo, vagy mit tom en, erre megmutatta a negativot es azon is ott van.

Elvittuk tobb fenykepeszhez is, szakertoket is megkerdeztunk(mert mi szkeptikusok vagyunk/voltunk), es mind azt mondta, h erre nem tudnak magyarazatot adni, nem visszatukrozodes semmilyen effekt nem ad erre valaszt, csak azt tudtak mondani, h ez szellem.

Es meg egyszer, nem olyan a kep, h egy emberi sziluett rajzolodik ki, hanem teljesen kiveheto az arca, a felsoteste, meg a gombok is a kabatjan.

Szal most nem tom mit higgyek, szal ha vn sztoritok osszatok meg velem!!!


2011. nov. 14. 03:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a képet!!!!
2011. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Szellemek nem, de magyar billentyűzet, meg nyelvtankönyv igen.

Amúgy a sztorid több helyen is erősen ingatag lábakon áll.

Gondolom a képet nem fogod megmutatni, mert már nincs nálad, vagy stb. okot kitalálsz rá, hogy ne kelljen az állítólagos bizonyítékot közzétenned, nehogy kiderüljön, hogy semmi nem igaz belőle. Egyébként ma (?), azaz gondolom tegnap este láttad a képet, és mily meglepő, ezek után kapásból felvetted a kapcsolatot a kép készítőjével, kerítettél egy rakat fényképészt meg szakértőt, mindezt így egy derűs vasárnap késő délutánján. Mert fotószakértőkből mindig van kéznél egy tucat, még vasárnap este is.

(Gondolom most jönnek a sztoriban a kisebb csúsztatások, korrekciók, amit majd ráfogsz arra, hogy gyorsan írtad, nem figyeltél a részletekre, stb.)

Na meg majd a fotószakértő kijelenti egy emebralakról, hogy szellem... Gondolom szépen egymásra lett fényképezve két kép, valami gyenge minőségű masinával, vagy sz*r beállításokkal, amiről utána nem lehet megállapítani, hogy ugyanazon képkockára kétszer fényképeztek rá, csak annyi látszik, hogy van ott egy plusz emberárny. Még gyerekkoromban én is csináltam ilyesmit, merő hülyeségből. És naná, hogy a negatívon is ott van...

Ennyi egyelőre elég is, elég gyenge szkeptikusok vagytok/voltatok, de tudod, mit? Még ezoterikus "hittérítőnek" is elég gyenge vagy, hogy egy ennyire kamusztorit agyaltál ki...

Kíváncsian várom a magyarázkodást, illetve a képet.

Egyébként a válasz: nem, nem léteznek szellemek, és nem csak azért, mert szegénykék jó sok ellentmondásba keverednek az ismert természettudományos törvényekkel.

2011. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Antimod ***** válasza:
78%

"Egyébként a válasz: nem, nem léteznek szellemek, és nem csak azért, mert szegénykék jó sok ellentmondásba keverednek az ismert természettudományos törvényekkel."

A természettudományos törvények csak nagyon kis hányadát ismerjük, ezt ne felejtsd el. Az ember nagyon keveset tud még ahhoz, hogy kategórikusan kijelenthessen dolgokat, bármilyen okosnak hisszük is magunkat.

2011. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Pont ellenkezőleg, leszámítva néhány nagyon speciális helyzetet, a természettudományos törvények többségét már ismerjük. A fénytant különösen jól. Hogy valami odakerüljön arra a negatívra, ami tegyük fel, hogy nem a véletlen zajból tök véletlenül odakerült kuszaság, ami éppenséggel kicsit hasonlít egy emberalakra, annak előbb fotonokat kellett kisugároznia a fényképezőgép lencséje felé. Oké, ezek a fotonok lehetnek a látható tartományon kívül is, de eddig még nem tudok róla, hogy bárhonnan test nélküli, radioaktív sugárzást - gamma-fotonokat - kibocsátó, emberformájú energialényeket jelentettek volna. Még Csernobil környékéről sem. Mert ugye azoknak a fotonoknak valahonnan érkezni kellett, márpedig akkor a forrása vagy látható - vagy nem látható, de műszerekkel jól mérhető.

Mellesleg kicsit furcsa, hogy ezek a rejtélyes szellemek mind arra késztetik az észlelőiket, hogy minden bizonyítékot véletlenül elveszítsenek, meg hogy ellentmondásos sztorikat meséljenek. :D

2011. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bleed ***** válasza:
hát nekem van egy látó ismerősöm aki azt mondja vannak.. én hiszek neki mondott már oylan dolgokat pl amikről tudomása nem lehet pl halott rokonokról stb de hát most hiába irnék akármit .. ez most olyan dolog hogy a mai ember az nem hisz el semmit csak amit saját maga tapasztal
2011. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát erről csak az jut eszembe, amit a napokban olvastam.

Képek itt: [link]


Cikk itt:

[link]

2011. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ferry123 ***** válasza:

Hogyne, hogy léteznek itt vannak körülöttünk, de mind külömböző, de ha vannak olyanok akik nem hisznek benne ám legyen hisz nem lehetünk egyformák. Én már találkoztam és vadászom is őket kis korom óta mivel az egész családom sátánista ezért mindig van ilyen helyzet. De ha ilyenekről akarsz kérdezni vagy elmondanád írd meg : csf95@citromail.hu

És annak higy amit látsz és ne annak amit álítanak

2011. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Don Garcia: Gondolom a sok okoskodas kozben elkerulte figyelmed par apro csetlo dolog;

hol is kezdjem hmmm

mondjuk eloszor: en nem akarok senkit meggyozni, nem akarok hitteritot jatszani, csak egy kerdest tettem fel.

masodszor: helyesiras es billentyuzet: sztem ha kettonk kozott rendeznenk egy helyesiras versenyt nagyon alaznalak :)

a billentyuzetrol pedig csak annyit, hogy i pad rol irtam, amit Amerikabol hozttam, tehat nincs rajta ekezet, sot a szavakat is megprobalja atirni angolra.

Harmadszor: Ne probald meg kiforgatni a sztorit, elmenyt esetleg normalis magyarazatot kertem nem pedig szorszalhasogatast!!!

Most komolyan azt gondolod, hogy mindezt egy nap alatt inteztem??? Vagy azt gondolod, hogy ha kamuznek ilyen gyengen tennem??? Ne nezz mar hulyenek!!!

Akinek megvan ez a foto, mar regota mondta nekem hogy van neki egy ilyen, en meg kertem h mutassa meg, de sose mutatta meg, mindig mondott vmit, h most ennek adta kolcson, most az vizsgalja, holnap meg amaz fog rola masolatot kesziteni, szal mar en is azt hittem, h kamu, amikor felhivott telefonon es mondta h ennel a fotosnal talalkozunk es o majd mond vmit... es itt jon a kepbe a rafenykepezes, a fotos is emlitette, meg meg legalabb 5 masik dolgot, de melle mutogatta, h akkor meg h kene kineznie, es a vegen meselte a rokonom, h a tobbi szakerto , meg fotos is ugyan ezt mondta.

Amugy megertem a valaszod, mert azelott en is kb ugyan igy altam hozza, sot felig meddig meg most is.

Ezert nem akarok senkit meggyozni, mert hogy gyozzek meg valakit, ha meg en sem hiszek benne teljesen?!

Ezert kertem torteneteket.

Amiket tovabbra is varok!!!

Ja es nem banom megprobalom lefotozni a kepet es felrakni, bar ezt eloben kene latni(akarmilyen furcsanak is tunik)!!!

2011. nov. 15. 00:00
 9/20 A kérdező kommentje:

Es akkor itt a kephez a link!!!

[link]

2011. nov. 15. 00:20
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Aha.. és ez miez? :D
2011. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!