Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted tényleg eljöhet az...

Szerinted tényleg eljöhet az aranykor az emberiség számára, vagy megyünk a sülyésztőbe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 07:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
vége lesz itt mindennek ha nem ébred fel az emberiség!
2012. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Megyünk a süllyesztőbe. Az ember túl gőgös és naiv, hogy észre vegye, nemhogy beismerje a rossz lépéseit...
2012. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én már csak abban bízom, hogy a történelmi emlékek szerint minden korban feltették ugyanezt a kérdést.

És minden korban ugyanezek voltak rá a válaszok is. :-)


Tehát szerintem egyszerűen csak élni kell tovább... Ugyanúgy mint eddig.

2012. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elet olyan, mint a korforgo, tehat valoban van abban igazsag, hogy ezt a kerdest mar valamikor feltettek, ezert elvezd az eletet, talald meg a szepseget, most elsz, hasznald ezt ki!
2012. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért, csak ez a két lehetőség van? Vagy aranykor és minden problémát most azonnal megoldunk egy suhintással, vagy pusztulhatunk kifelé?


Nyugi, az emberiség nem fog megszűnni. A jelenlegi nyugati életszínvonal, beleértve minket is, na az már igen. Ezért elkeserítő, amikor annak a fenntartásáért harcolnak.

2012. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ss88 válasza:
49%

én amúgy pesszimistán látom a dolgot kicsit. sajnos túl sok ember jár tévúton, akik nem úgy néznek ki mintha meg tudnának változni. lehet kéne egy "világ vége" amikor azok akik nem tudnak boldogok lenni, mert nem értik a lényegét, egyszherűen elhagyják az élők sorát (ez így kicsit morbid tudom) de olyan szinten borult fel az emberek többségének az értékrendje, hogy az már megváltoztathatatlan. az emberiségnek szüksége lenne egy óriási tömeges katasztrófára, hogy ráeszméljen hogy mit is jelent élni.

szerintem :)

én se rég óta jöttem rá, rá hogy nincs értelme utálkozni, meg kibszni másokkal.. még ha megvan rá az okod, akkor se! pusztán az ego-nkat kell leküzdeni, és jó életünk lesz. ennyi. mondjuk az hogy pusztán az egy elég rossz kifejezés, mert annál nincs is nehezebb, hogy az egónkat felismerjük, és meg tudjuk húzni a határt, hogy: igen erre már nincs szükségem, az egész egy ördögi kör, mert a társadalom mi vagyunk, ezért a mi normáink alapján születnek a társadalom elvárásai, és ezek burjánzanak tovább.. 30 éve még 18 éves lányok szültek gyereket, ma már mindenki jogász, közgazdász akar lenni, vagy dolgozni járni és azt mondja magában, meg azt kapja a többi embertől is mindenhonnan hogy neki pénz kell ahhoz hogy boldoguljon, ami igaz is, de ezen sajnos nem tudunk változtatni már, mi mint emberek, kell egy nagy pofon az egész népességnek. nincs szükség államokra, nincs szükség luxusra, csak valahol elkezdődött ez az egész, lehet hogy alapvető emberi tulajdonság (sajnos)

a pénz fogalma is átalakult teljesen, a pénz nem érték kéne hogy legyen, csak egy eszköz amivel a paprikából, disznóhúst csinálsz.. egy váltó amivel a befektetett munka értékét ki lehet egyenlíteni. lásd egy disznót felnevelni etetni kell, aztán levágni meg füstölni stb.. a paprikát meg megint máshogy kell gondozni, különböző mennyiségű munka különböző értéket képvisel. ma, a bankok idején, már a pénzzel kereskednek az emberek, és semmi MUNKÁT nem fektetnek bele.. ez nem előre viszi az életet, csak elrontja az egészet. mondhatnánk hogy csalás! mert egy bank nem rak le munkát az asztalra! KÖLCSÖN ad és többet kér vissza.. milyen alapon? hol a jó szándék? hol a tisztesség? a mai pénz rontja el a világot, és ezen kéne változtatni, nem beszélve arról hogy mostmár az infláció bevetésével a semmiből teremtenek pénzt az államok, jegybankok. HOL TARTUNK?

2012. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy lesz valami,mert nem akarok lassan és kínlódva megdögleni.
2012. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Minden ember képes az élete megváltoztatására!Nem kívülről kell várni a csodát,hanem önmagad megismerésével cselekvésben megvalósulni!


Nem reménykedve várakozni az aranykorra,hanem arannyá változni!

2012. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
El fog jönni az olyan időszak, ahol a függönyt vissza felhúzzák , és akkor újra aranykor lesz.
2012. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SS88! Ez az arany igazsag, nagyon jol megfogalmaztad, mivel most is aranykorban elhetunk, a lehetosegeink megvannak!
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!