Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszállt valami, vagy rontás...

Megszállt valami, vagy rontás lenne rajtam?

Figyelt kérdés

Kifejtem, hogy miért is gondolom ezt. Eddig nem hittem, hogy létezik ilyen, de most már nem tudom mi van.


Még 2011-ben kezdődött ez az egész, csak úgy éjszaka spontán felkeltem és amikor ránéztem az órára, az mindig három ugyanolyan számot mutatott..., mikor nem akkor abban a pillanatban váltott át. Ez minden számmal végigment 0:00-tól kezdve 5:55-ig. Abban az évben, meg még most is minden rosszul sül el, hogy őszinte legyek semmi jó nem történt velem. Mennem kellett egy helyre 2 hete meghallgatásra, aznap hajnal 3:33 perckor felkeltem, reggel mikor beszálltam az autóba 89.999-en állt a kilométer számláló. Mondanom se kell ezen a meghallgatáson a semmi jó nem történt... sőt...


Ezért szeretném én kikérni valami hozzáértő véleményét, hogy ez a puszta véletlen műve, vagy bebeszélem magamnak hogy valami gond van, vagy mi?


2012. okt. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak. Az agy képes fura dolgokra. Én pl egyszer megnéztem egy ufós filmet, kicsit durva volt, mert mindig hajnali 3 körül vitték el a nőt az idegenek. Azután hetekig mindig megébredtem hajnali 3 környékén. Ez ugyanolyan, mint mikor iskolába vagy dolgozni kell menni reggel, és van állítva az óra mondjuk 6-ra, de te már megébredsz 5:54-kor szinte minden nap.

Próbáld meg azt, h nem foglalkozol a számokkal. Az h peched volt egy meghallgatáson...nekem már lassan 1 éve az van:)

2012. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EKSZÖSZÁJZ BÚÚÚÚK!!!!! :D
2012. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Nem rontás van rajtad, csak nincs munkád ami elvonná a figyelmed, az ilyen hülyeségekről.
2012. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a 23-mas szám c. filmet jioim carreyval
2012. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!