Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tisztánlátás-hallás fejlesztés...

Tisztánlátás-hallás fejlesztéséhez melyik meditáció a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

értem ezalatt, hogy kifejezetten zenés 3. szemre ható hangrezgésekkel teli meditáció alatt el lehet úgy csendesülni, mint a sima csendben végzett meditáció alatt?


Mik a tapasztalások? A csendben végzett meditáció akár hatékonyabban is fejleszthet mint a célzott zenés meditációk?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2012. okt. 7. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én tisztán látom, hogy nagyon sok pénzt fogsz költeni a hiszékenységedre.
2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
harmadik szemre semmiképpen ne csinálj meditációt amíg nem vagy egyensúlyban lelkileg, különben a helyi elmegyógy intézetben fogsz kikötni
2012. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 hónapja meditálok 3. szememre, és amit eddig elértem:

Idegenekről sokszor tudok információkat, amit elvileg nem tudhatnék róluk, mivel sose beszéltem velük.

Valamint aura első éteri rétegét látom emberek, állatok, növények és tárgyak körül.


Elmegyógyintézettől szerintem messze vagyok azért még. :D

2012. okt. 7. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az tényleg sose árt, ha előbb van pár év zen, aztán nyugodtabban szakadhat rád a valóság.
2012. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!