Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hosszú távon mit tesz a...

Hosszú távon mit tesz a meditáció?

Figyelt kérdés
Minden nap meditálok, legtöbbször este, mert akkor nem zavarnak meg. Milyen jótékony hatása van ennek hosszútávon? Esetleg piviben is el tudnátok látni pár jótékony tanáccsal? Előre is köszönöm a segítséget.
2012. szept. 7. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtat, lelkileg összeszedett lehetsz tőle. Az már fél egészség.
2012. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Megy vele az idő.....Esetleg könnyebben elalszol. Másról nem tudok.
2012. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Itt olvashatsz róla!


[link]

2012. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: testileg és lelkileg is egészségesebb leszel tőle.
2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Én rengeteget meditáltam. Sokféleképpen, sok mindent kipróbálva, néhol intenzíven, néhol csak picikét. Évekig.

Rengeteg könyvet elolvastam, sok emberrel beszéltem.


Rövid válaszom az, hogy semmit sem ért. Volt 1-2 asztrálprojekció, meg néha előjött 1-1 emlék, meg más különleges élmények is adódtak.....de ennyi.


Hogy egy hasonlattal éljek:

Olyan, mintha szeretnél megtanulni repülni. A sok gyakorlással jobban neki tudsz futni, gyorsabban tudsz kapálózni a kezeidel, kicsit távolabbra és magasabbra ugrasz...de ez a repüléstől messze van...semmit nem ér.

2012. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó repülős példás hozzászólónak válaszolnék.

Bár én nem foglalkoztam olyan sokat a témával mint te, de szerintem lehet jótékony hatása. Például ha nagyon mozgalmas és stresszes élete van az embernek, akkor ez a fél-1 óra 'semmivel sem foglalkozás' kikapcsoló hatású lehet.

Esetleg ilyenkor átértékelheti saját napját, levonhatja a következtetéseket, rájön, h mikor mit hibázott, hogyan tehetné jóvá... tehát ez remek idő arra is, h az ember csak magával foglalkozzon.

Nem tudom, h te mit vártál a meditációtól, de gyanítom, h vmi extra nagy hatást... de nem... ez pár pici apróság, mely kiegyensúlyozza az ember lelki világát.

Bevallom nem sokszor meditáltam, de azok a percek után igenis jól éreztem magam. Teljesen megnyugtatott.

2012. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jót tehet veled, de ennél sokkal fontosabb a polarizált energiához való viszonyod.


A férfi-nő kapcsolatot normálisan éld meg és ebből kielégülésed, nyugalmad származzon.


Ez a lényeg. A energia pozitív és negatív aspektusai találkozzanak, eggyé legyenek és felszabduljanak.


Ez az alap. A meditáció inkább csak egy népszerű pótszer.

2012. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha szerencséje van valakinek elmebajt is lehet tőle kapni attól függ melyik eszement jogit fogja utánozni a gyakorlatokkal.
2013. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

de csak azért nyugtatott meg 6/ válaszoló, mert addig nem foglalkoztál a problémáiddal és kikacsoltál belőle, de nem azért mert valamit is használt volna.


az ami jelen pillanatban közkézen forog, (hindu, vagy jenki meditáció) nem több mint sóder és hazugság és a sajnos a magyaroknak jó üzlet ha terjesztik.

2013. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5/ Akartam neked privát levelet küldeni de nem vagy benne. Pedig van olyan gyakorlati tanácsom nem is egy, amivel nem csak öngyógyítást lehet végezni, de fejleszti a koncentráló képességedet, teljesen kikapcsol és meg is nyugtat, mert olyan érzést kelt benned.Ez egy fejezet belőle. keresd meg írd be a keresőbe elől van mert több százan vannak nálam naponta.

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

De hát blog cimet ide nem írhatok be.

2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!