Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ad energiát a mentális...

Mi ad energiát a mentális kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Elég erős a kapocs, ami hozzá köt, rajta keresztül tapasztalom az Egységtudatot. Nagyon nehéz, de nem engedhetem, hogy ez a dolog érzelmi irányban is elinduljon. Ha lezárom, nem csak ez, hanem MINDEN spirituális élményem megszűnik ideiglenesen. Ha nem zárom le, jobban szeretem, mint szabad lenne...


Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Hogy lehet ezt feloldani?


(szkeptikusok kíméljenek)



2012. okt. 7. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még így nem világos. Asszem fuss neki még egyszer. Ki vagy mi van a kapcsolat másik felében? Mitől is kerül oda a teljességélmény? Mi akadálya az égre nézve, vagy csendmeditációban megérinteni az Egységet? Mesélj, hadd legyünk képben!
2012. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,


Én is éreztem, hogy kicsit ködös lett a kérdés, de nagyon örülök, hogy ilyen kedves választ kaptam :) Egyébként elég volt kiírnom a kérdést, néhány órán belül megfogant a válasz is, de a téma kedvéért nekifutok még egyszer.


Találkoztál már olyan emberrel, akivel kölcsönösen látjátok egymás gondolatait? Akivel nem lehetsz együtt, ezért éjszaka, álmodban próbálod elérni? Aki nem szavakkal tanít, inkább ösztönösen, talán az agyhullámain keresztül? Aki nem is tudja magáról, hogy milyen tudás van a birtokában, mások sem nagyon veszik észre, de te megláttad és beleszerettél? Nem úgy, amit a szerelemről tudni vélünk a 21. században, sokkal mélyebben, ösztönből...


Az illető abszolút tabu, a sztori szempontjából mindegy is, hogy a tanárom, vagy a főnököm, vagy egy másik nőnemű lény... Nem lehet.

2012. okt. 8. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Higgadj le, babám, kicsit túl sok Elixírt olvastál.
2012. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem olvasok Elixírt :)
2012. okt. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!