Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki használja...

Van itt valaki aki használja a Titkot (vonzás törvényét)? Miket sikerült bevonzanotok eddig?

Figyelt kérdés
A trollkodók más kérdéseknél éljék ki magukat, köszi.
2012. okt. 10. 21:24
 1/6 anonim válasza:
Egy nagyon közeli barátom hisz benne a végletekig, eleddig eredménytelenül. :-/
2012. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha a titok című könyvet olvastad, abban felületesen vannak leírva a dolgok szóval kb kukába való könyv, valójában sokkal többről szó la világ és nem ilyen egyszerűk a törvények:)

De tudodmit működik, csak másképpen.

2012. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy házat, egy szuper modellt és rengeteg pénzt. Nem kell dolgoznom és megküzdenem senkiért csak bevonzom őket, még jó hogy az élet ilyen egyszerű
2012. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom higy van valóság alapja, de nem olyan egyszerű az egész, és nehéz, illetve csak keveseknek sikerül megfelelően alkalmazni... Én nem vagyok hagyományos értelemben vallásos, abban hiszek, hogy az univerzumnak vannak ilyen törvényszerűségei, ugyanúgy ahogy a fizikának is, csak előbbiek nem kézzel foghatóak, nem tudni miért így vannak, egyszerűen csak vannal, ugyanúgy mint a fizika törvényei. Na mind1 ezzel végülis nem sokat segítettem :)
2012. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenesetre már amiatt is sikeres lehet, hogy mindig pozitívan állsz a dolgokhoz, és nem a rosszakat nézed, illetve a célra fókuszálsz, ezáltal közelebb kerülsz hozzá. Ha sokat gondolsz az általad kívánt dolopgra, beszélsz róla, a tudatalatti elme azon munkálkodik, hogy eléd dobja a lehetőséget amivel elérheted, szerintem ez elképzelhető, hihetetlen dolgokra képes az agy, és csak kicsiny %-át ismerjük...
2012. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A páromat.

Anno leírtam egy papírra milyen társat szeretnék az életben. Azt a papírt betettem az irataim közé, mindennap nálam volt.

Bejött.

2012. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!