Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miket sikerült már bevonzanoto...

Miket sikerült már bevonzanotok a vonzás törvényének segítségével?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Erre én is kiváncsi lennék....
2012. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Semmit.
2012. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Főként mezőgazdasági gépeket, és kisipari szerszámokat..tele a garázs Makita flexxel meg Stihl fűrésszel.. a sok Jhon Deere-röl nem is beszélve..
2012. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:)

Nekem már jó néhány dolgot sikerült :)

2012. ápr. 21. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy osztályelső lettem a fősulin.
2012. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bármit be lehet vonzani. A legkönnyebb úgy, ha alapvetőnek gondolod ezt az adottságodat (mármint a vonzást, hogy bármit elérhetsz - olyan mindennapi legyen, mint a lélegzés), és persze azokat, amiket el akarsz érni.


"Ezt és ezt szeretném." - nem rossz.

"Ez és ez van." - tökéletes. ;)

2012. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

- Nyereményeket: 30.000 Ft-os belépő, 1000Ft lottó, 10.000 Ft lottó :) Ez ritka volt

- Sikerült ráébrednem arra, hogy a személyiségemet alaposan át kell formálnom ahhoz, hogy boldog lehessek. Ekkor voltam 16 éves. Most vagyok 20. Sikerült. Persze ez egy örök fejlődés, és még sok van hátra :D

- Volt egy csomó agykontrollos sikerem is, de ezeket most itt nem részletezem - ez is a vonzás törvénye valamilyen szinten, de nem pont olyan dolgok, amikre te gondolsz szerintem.

- Általános szorongási szintem nagyon jelentős mértékben lecsökkent (igen, ezt akartam bevonzani nagyon tudatosan)

- Általános hangulatom sokkal jobb.

- Még azelőtt fogytam 10kg-t, mielőtt megismertem volna a vonzás törvényét, ami vicces. :) Utána rendesen megizmosodtam, és ha bár van rajtam súlyfelesleg, kövér azóta nem vagyok többé. (igen, határozottan pozitívan és tudatosan gondolkodtam ezzel kapcsolatan)

- Részt vettem egy zseniális, élvezetes, bulizós osztálykiránduláson. Ez miért érdekes? Mert előtte nem sokszor voltam, és azok nagyon rosszak voltak, mert 1) nem voltam az a laza ember 2) állandóan rosszul voltam fizikailag, valószínűleg pszichoszomatikus illetve táplálkozási okok miatt (kövér is voltam)

- Sokkal több barátom van, mint azelőtt: sok igaz barát, közeli barátok, fiúk-lányok, haverok, minden. Sokkal szorosabbak a kapcsolataim.

- Volt egy osztálytársam, aki nem kedvelt, sőt: amikor arról volt szó, hogy bevegyenek-e egy afféle klikkbe (vagy hogy mondják), ellenem szavazott határozottan. Azóta jó barátom lett, sokat bulizunk, beszélgetünk, semmi gond nincs.

- Mindenből 5-ösre érettségiztem, egy emelttel együtt. Ez is olyan volt, hogy bíztam magamban, tettem azért, hogy minél inkább rendben legyen lelkileg, a gondolataim pozitívak voltak, csak rövid ideig izgultam a szóbelinél, de jó lett. :)

- Ezerszer közelebb állnak hozzám a nők, mint anno. Bármilyen értelemben, barátként is. Ez nagy dolog, mert azelőtt teljesen más volt, és rengeteget dolgoztam azért (fejben, pszichológiai értelemben, illetve fizikailag is, hogy jobban érezzem magam a bőrömben), hogy ez így legyen.

- Remek szakembereket találtam a lelki problémáim megoldásának támogatásában (könnyen, nem kellett csalódnom, talán csak egy hangyányit).

- Túlléptem egy hosszú és fájdalmas szerelmi bánaton.

- Önbizalmam hihetetlen mértékben nőtt.

- Felvettem a BME-re, lett egy gyakornoki munkám, ami nagyon jó lehetőség a fejlődésre és a karrier alapok előkészítésére (informatikus meló :)

- Rengeteg csodálatos pillanatot éltem meg azokkal az emberekkel, akiket szeretek, és akik tényleg a barátaim. Néha megdöbbentően megható tud lenni egy-egy pillanat. Egyébként ez régen nem volt így, mert bizony tele volt a fejem egy csomó szarral :)


- Találkoztam álmaim nőjével. Szó szerint, semmi túlzás nincs benne. Sajnos viszont nem jött össze a dolog, bár nagyon is jóban vagyunk, kétségtelen. Viszont emiatt most nem vagyok teljesen letört, habár keresztülmentem egy-két iszonyú dolgon, de MOST jól vagyok, és rengeteget tanultam a hibáimról. (Ja és, ami késik, nem múlik.)


- Megtaláltam azt a társaságot, akikkel tényleg jól érzem magam (ők pedig megtaláltak engem, illetve mi megtaláltuk egymást).



És még biztosan van egy csomó minden. Nos, kedves kérdező, nyilván sok-sok kellemetlen dolgot is megéltem, az életem nem fenékig tejfel, de gondolom arra voltál kíváncsi, hogy milyen pozitív dolgokat sikerült bevonzanom.


Persze bele is lehet kötni, de nem érdemes. Azért írtam le, hogy bíztassalak. Vonzottam be rossz dolgokat is - szinte kivétel nélkül mindig tudtam, hogy mi volt a gond a fejemben, miért történt mindaz, ami történt.


Sok sikert! :)

20/F

2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Bilincset...
2013. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Depressziós és bulímiás voltam, de meggyógyultam és egészséges vagyok.

Nem voltak barátaim, most mindenki szeret.

Rám se néztek a fiúk, most minden héten meg akar ismerni egy új srác.

Eddig nem tudtam külföldre menni kirándulni, most egy pályázat segítségével ingyen kimehetek.:)

2013. febr. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
50%

Utolsó!

Te is regisztráltál a facebook-ra?

2013. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!