Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nostradamus jóslatai Magyarors...

Nostradamus jóslatai Magyarországról? (A többi lent! )

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek nemrég egy barátom felhívta a figyelmemet arra miszerint a híres jós Nostradamus írt jóslatokat a hazánkról!

Jóslás témájában szkeptikus vagyok,de a kíváncsiság kedvéért megnéztem ezeket a jóslatokat.

És bevallom találtam jó néhány meglepő dolgot amiket nem írok le hanem elküldöm a linket és olvassátok el ti is!


[link]


Ha valaki elolvasta őket akkor kíváncsi leszek a véleményére,mindenkiére aki hisz benne és a szkeptikusokét is! Főként a szkeptikusokét!


2012. okt. 12. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
2012 december 21-én megtámadnak & elpusztítanak a Reptoidok.
2012. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Azt sem tudta, hogy létezik Magyarország!
2012. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt Szentmihályi Szabó Péter költötte, aki egy költő, író. Ez egy írói fikció. Csak az interneten úgy terjed, mint Nostredamus eredeti jóslatai. Ha elolvasod Nostredamus jóslatait (a híres háromsorosait), azok nagyon nehezen értelmezhetők, ez meg elég egyértelmű utalásokat tartalmaz, a rendszerváltozás utáni politikai életre például.
2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek versek!Most írta valaki őket!
2012. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem Nostradamu költemény. Aki ismeri a Nostradamu jóslatainak leírását annak rögtön szemet szúr hogy a közelében sem jár ennek a költészetnek. Semmi köze nincs a jóshoz.
2012. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Végigolvastam és tényleg nem hasonlít Nostradamus jóslataihoz teljes mértékben.

A politikai tartalma eléggé jelentős, de a versek tetszettek.

2012. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 Fidesz 5 Orbán 8 Román míniszter 14 Vmelyik szent akit 1956 okt 25 kor szabaditotak ki

15 teleki pál 22 Trianon

Enyit olvastam belöle majd ha kipihentem magam akk leirom

2012. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na látjátok Nostradamusz igazi jós volt, nem mint az Asztro-Show-s szélhámosok!!!
2012. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!