Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » (Hol van olyan. /Mi az a. )...

Honorare kérdése:

(Hol van olyan. /Mi az a. ) link, ahol fent van Nostradamus-nak az osszes profeciai?

Figyelt kérdés
nincs ekezetem... bocsi... elhagytam oket feluton.... :)
2012. aug. 22. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a téma de előre szólok hogy voltak olyan proféciák akik Nostradamus nevében irtak vagyis hamis.
2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone válasza:
2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokat jósolt meg az biztos, pl. a 2010-2018-ra ígért jóslatok milyen könnyedén bekövetkezhetnének, persze mostmár csak csúszással.:)
2012. aug. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nostredamus centúriái eredetileg verses formában, absztrakt képek és szimbólumok formájában íródtak. nem konkrétumokat írt, ezek csupán később értelmezések. Ennek megfelelően sokféleképp lehet őket értelmezni.

Ráadásul azt sem mondja meg hogy honnan kezdődik, az csupán a közkeletűleg elfogadott feltételezés hogy az első centúria a saját századára vonatkozik.


Alább az eredeti Francia, és párhuzamos angol fordítás található:

[link]


A linkelt magyar oldal csupán egy a lehetséges értelmezésekből.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!