Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet vonzani akaratlanul...

Be lehet vonzani akaratlanul a viláévégét vagy egy idegen inváziót, december 21-ére?

Figyelt kérdés

Mindannyian láttuk a titok c. filmet & pszichológiából ismerjük, az önbeteljesítő jóslatot, vagyis, ha valamiben nagyon hiszünk, akár abban hogy sikeresek leszünk, vagy hogy kudarcra vagyunk ítélve, vagy félünk a ráktól, akkor azt bevonzzuk, pusztán az akaratunkkal.


Ezt az eszmefuttatást alkalmazva a felemelkedésre, UFÓKRA, világvége katasztrófákra, lehet hogy habár nem tőrténne meg, de bevonzzuk őket ? Nagyon sok ember láttya a TV-be ezeket a 2012-ben lesz világvége scifiket, meg mondják nekik a maja próféciákat és olvassák ezt a fórumot is és itt is leírták már sokan a majákat. Szóval, lehet hogy ezek az ember tudatalattijában vannak, de ha nagyon sok ember tudatalattijában ott kapargál, akkor lehet hogy így bevonzz egy hatalmas kataklizmát arra a napra, monggyjuk földrengést vagy cunamit, esetleg egy spontán transzcendentális felemelkedést, de akár egy UFÓ inváziót is. Jól gondolom ? Mennyire kellene tartani ettől ? Így utólag, érdemes volt a majáknak megjelőlni ezt a dátumot mint világvégét ?


2012. nov. 5. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A titok c. film az nagyon nagyon komoly ,hogy fogod megmagyarázni világ vége után hogy mit csináltál,ha felelősségre vonnak.
2012. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy van néhány hejesírási hiba benne, ez azért van mert nem vagyok tökéletes ! Trollok vagy akik nem hisznek benne, kíméljenek.
2012. nov. 5. 19:19
 3/23 SSJGoku ***** válasza:
nem mert jó ha az egymilliárd emberből max hisz benne 100 000. amugy meg a maják még mindig nem a világvégét jósólták meg már a folytatását is megtalálták ami kb 4000 valameddig van
2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Még ha nem is konkrétan bevonzás, de katasztrófa lehet abból, hogy sok ember elhisz valamit. Gondolj csak bele amikor a bankokat megrohamozzák, mert valaki elterjeszti, hogy bankból elfogyott a pénz stb, és ennek következtében a bank tényleg összeomlik. Ugyanígy, ha elég sokan elhiszik, hogy holnap vége a világnak, és úgy élik meg az aktuális napot mint életük utolsó napját, elkezdenek tombolni, gyújtogatni, erőszakoskodni, gyilkolni, fosztogatni, minden mindegy alapon, és ez átlépi a még kontrollálható szintet(lásd London), akkor tényleg itt lehet a világvége, pontosabban a jelenlegi civilizáció vége.
2012. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A bevonzás saját magadra működik, megerősít benned egy szándékot. Másokra szerintem nem tudsz bevonzani semmit (és mások sem rád).
2012. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Én megpróbálok bevonzani rád, egy nyelvtankönyvet, "hejesírási"??? Még a helyesírást sem tudod leírni. .____.
2012. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De igen 5, én befogom vonzani ide a reptoidokat, ha tetszik nektek ha nem.
2012. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Saját magunknak vonzzuk be a világvégét, Én is így értem.
2012. nov. 5. 19:45
 9/23 anonim ***** válasza:
Tehát neked vége lesz a világnak, mert bevonzod, nekem meg nem, mert én nem vonzom be magamnak?
2012. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sokan bevonzanak, olyan katasztrófát vagy UFÓKAT amik miatt mindannyian meghalunk.
2012. nov. 5. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!