Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a harmadik szem?

Mi a harmadik szem?

Figyelt kérdés
Tényleg látjuk vele a szellemeket?
2012. nov. 12. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg látnánk vele, ha létezne a harmadik szem meg a szellemek. Egyébként csak egy hülyeség a többi közül.
2012. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lelked kiszáll a testedből és ugy látod a világot.Mondjuk még nem próbáltam
2012. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát, szakértő választ nem tudok adni, mert nem igazán vagyok otthon az ilyesmiben, de egyik családtagom jár reikire, **ra, meg hasonlókra, ő anno megpróbálta - többek között - ezt is elmagyarázni.

Szerinte a név nem is jó, mert szinte semmi köze a szemhez, azon kívül, hogy hozzá közel, a homlokunk közepe mögött elhelyezkedő egyik fő csakráról van szó, ami a magasabb fokú érzékelésért felel.

Vagy legalábbis én így értelmeztem a szavait...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
nekem konkrétan 5van de nem tudom melyik mit jelent! De látóm velül a múltat jelent jövöt a repülö franciakrémeseket. Ja és az utólsóval láttam Vjuit Tivitkót sapka nélkül.
2012. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
nekem konkrétan 5van de nem tudom melyik mit jelent! De látóm velük a múltat jelent jövöt a repülö franciakrémeseket. Ja és az utólsóval láttam Vjuit Tivitkót sapka nélkül.
2012. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A harmadik szem egy ősi látószervnek jelenleg csak a helye. VAlóban egy csakra is egyben, vagyis energia központ. Látni nem lehet vele, de néhány kivételes embernek, akinek úgymond "megnyílik" vagy "megnyitják", érzékelhet vele mások számára nem látható rezgéseket.
2012. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jézus :) ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van. Elhelyezkedése a 3. szemnek ill. 6. csakrának a homlokodon van. Ez a csakra kihat az intuíciódra is. Nemcsak túlvilági lényeket "láthatsz", érzékelhetsz vele, hanem aurákat, energiamezőket is.
2012. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen én is úgy vélem, hogy az érzékelésre vonatkozik és ez mindenkinél más.
2012. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Létezik mert Tensinhánnak is van 3. szeme :)
2012. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem van negyedik is,de nem mondom meg,hol.Nagyon titkos.

Ábrahám jósnó

2012. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!