Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem megnyitása hogyan?

Harmadik szem megnyitása hogyan?

Figyelt kérdés
mármint olvastam h a csakrákat kell megnyitni valahol azt írják sorban valahol meg h rögtön a harmadik szemet. azt is értem hogy meditációval. már csak azt nem tudom h mit kéne éreznem h tudjam h egyáltalán történik vmi és nem csak elképzelem a dolgot.
2012. máj. 21. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Megnyitása veszélyes, jövőképet ad számodra, illetve a sok tudástól akár a halál is bekövetkezhet. Kontrollálni nehéz, megnyitni még nehezebb, döntsd el, egyáltalán megéri-e?
2012. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
megéri sztem kétlem hogy belehalnék így is látok dolgokat meg érzek. csak így elvileg jobban látnám és talán hallanám is.
2012. máj. 21. 18:08
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Valóban járhat halállal, megőrüléssel, kiközösítéssel. De hajrá. Egyébként vannak módszerek, de az hosszú... Nem tűnsz elég komolynak... Ha gondolod, dobj egy privátot.
2012. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Előző vagyok. Ha annyira érdekel a téma, mivel én is jártas vagyok ilyenben, tudok ajánlani egy oldalt (akár többet is)

, itt megnézheted, elolvashatod: [link]

2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a hindu tanok szerint akkor nyílnak meg a csakrák amikor a felemelkedik a kundalini kígyó.

De igazából nem sokat tudok erről, sztem a kundalini témának nézz utánna, mert az ilyen new age-s cuccok szeretik összekutyulni a dolgokat.

2012. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 4-es nem a 3-as! A 4-es az 1-es.

Üdv: 3-as! :D

2012. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :) komolyan érdekel csak türelmetlen vagyok nagyon :D volt már h bekattantam ies fajta dolog miatt de élek még és azóta erősebb lettem.
2012. máj. 21. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:
MEgnyitása...hmm műtéti úton? Amúgy meditációval.
2012. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor most a harmadik szemmel fizikai szememmel is láthatom őket vagy ugyanúgy mint eddig a fejemben.
2012. máj. 21. 19:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szem, mint ahogy a többi csakra is "nyitva" van minden csakrával rendelkező(állat, ember, azthiszem a növényeknek nincs) lényben, mert ha egy is zárva lenne, tehát nem működne, akkor az illető élőlény önmagában életképtelenné válna. A kérdés az hogy a csakra által felvett információk mennyire tudatosulnak benned. Meg hogy a csakra egészséges e. Lehet fejleszteni az ilyesmit, de ez a megnyitás csak modern divatos elmélet. Szerintem valaki valahol félreértett valamit a keleti csakra-tanból, és azóta terjed ez a nyitott-zárt csakra izé. Ez nem magánvélemény. Mielőtt belémkötnétek:D Én ezt tanultam.
2012. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!