Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki Ayahuasca-v...

Van itt valaki aki Ayahuasca-val kapcsolatban tud felvilágosítást adni? Szeretném kipróbálni, és ehhez keresek / keresnék tapasztalt vezetőt.

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon nem ajánlom, mert veszélyes lehet. Valaki nyer vele, de valaki elveszíti a hitét :S
2012. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem drogos fórum.
2012. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsizsik666 ***** válasza:
29%

"Az ayahuasca nem egy mesterséges világba kalauzolja a fogyasztót, hanem önnön belső világába, ahol szembesül örömével, bánatával, boldogságával, és legbelsőbb félelmeivel is."


Szerintem a sámánizmus érdekli a kérdezőt. Azt tudom, hogy van néhány régi beavátásféle, de szerintem ehhez itt nem találsz tapasztalt vezetőt, utazz egy másik kultúrába, pl. indiánok közé.

2012. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
majd írd már le ide hogy milyen volt, jó?
2012. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hatóanyaga dimetiltriptamin, Magyarországon illegális, elég erőteljes vizuális és audiális élményeket adó trip anyag. Amikor tizenéves voltam voltak haveroméknál amcsi srácok Texasból, ők gyűjtöttek ilyen hatóanyagot tartalmazó gombát mezőn frissen gőzölgő tehéntrágyáról.


Hogy milyen egy trip? Pl. azt érzed, hogy te vagy a Föld bolygó, érzed felszíneden az óceánokat és szárazföldeket, az elemi erőket, egyszóval elég intenzív és máshogy meg nem tapasztalható élményeket. Rick Strassman pszichiáter orvos a téma fő kutatója, végül elég elborult irracionális misztikus elméletet talált ki:

http://www.youtube.com/watch?v=rYAbXnejYPo


A vicc az, hogy aki átélt pár ilyen tripet, és racionális gondolkodású ember, az sem tudja igazából felfogni, hogy mi a fenétől tud az agya ilyen hosszú, összefüggő, elképesztő víziókat megalkotni.

2012. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bizonyos országok tiltják, jelen szabályozás szerint a főzéssel avagy egyéb eljárással kivont DMT fogyasztása Magyarországon illegális.

2012. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Attila Márton válasza:
100%
A kérdésedre Sajtos Sándort [link] egy igazán tudálékos és tevékeny Budapesti ayahuascás elóadó . Biztos tudna segíteni neked.
2012. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!