Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 404, te ismered az Univerzum...

404, te ismered az Univerzum további törvényeit, amik az emberekre nem vonatkoznak, illetve van, amit felfogsz belőlük, vagy ehhez az ember még kevés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
404 Page not Found...
2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 404 ***** válasza:
83%
Nem, azokat nem ismerem és mi emberek nem is értjük.
2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És szerinted, ha egy ember eljut olyan szintre, hogy beleolvasson az Akasha-krónikába, akkor ott választ talál a kérdésére, mert ott elvileg az Univerzum minden tudása és válasza megvan.
2011. márc. 2. 21:06
 4/24 404 ***** válasza:
94%
Akkor se értenénk meg, mert nem emberi fogalmakból tevődnek össze.
2011. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat 404, ugyanakkor meg szeretném kérdezni, hogy az Univerzum törvényei hierarchikusan épülnek e fel, vagyis ha egy kisebb törvény megszegése által egy nagyobb törvényt be tudunk tartani az nem olyan nagy hiba, vagy mind ugyanolyan fontosak? Pl a hússal való táplálkozás, ami főleg fejlődő szervezet számára nélkülözhetetlen, és ezáltal ellent mondunk az utódról való megfelelő gondoskodás-nak. Ja igen és a vérrel való táplálkozás vonatkozik a a vérátömlesztésre is?
2011. márc. 2. 21:30
 6/24 404 ***** válasza:
88%
Nem tudom ezeket nem kérdeztem tőlük. Csak azt tudnám mondani amit én gondolok. A vérátömlesztésről nincs szó, nem tudom hogy most az beletartozik-e a vér ivásba. Következtetés kép igen, de ez csak az én véleményem! Őket vérátömlesztésről nem kérdeztem még, de legközelebb megkérdezem hogy elítélik-e. Úgy is sokszor nem tudom miről beszélgessek velük, múltkor is törtem a fejem mit is mondjak még, így legalább lesz valami téma. Mert ők sose hoznak fel témát, sose kérdeznek, mindig csak nekem kell kezdeményezni a beszélgetést.
2011. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Valószínüleg tudják, hogy az emberi faj kíváncsi és ránk hagyják a kérdezést, számukra már a felesleges emberi körítés, mellébeszélés, értelmetlen csevegés nem jelent semmit. És ilyenkor egyébként vannak tabu témák, vagy megpróbálnak minden feltett kérdésedre az emberi értelmi szintnek megfelelő választ adni?
2011. márc. 2. 21:54
 8/24 404 ***** válasza:
77%

Egyébként a hús nem nélkülözhetetlen, pl. a gombába és a tojás fehérje 6X több fehérjeforrást biztosít a szervezetnek mint a hús. Nekem vannak ismerőseim akik soha nem ettek húst, mert már a szüleik sem ettek húst, vagyis már az anyja méhében sem evett húst. Mégis az olan szintű egészségnek örvendett magzat korában, hogy az orvosa nem győzte dicsérni az anyját. Egész életében hús nélkül nőtt fel, soha, semmilyen betegséget nem kapott el, míg az osztálytársai akik húst ettek, mindig elkaptak mindenféle betegséget. Ő sosem kapta el mert annyira erős az immunitása.


Köztudott hogy a vegetáriánusok tovább élnek és nyugodtabbak. Ezt nem én mondom, én ezt hallom mindenkitől és ezt olvasom mindenhol. Hidd el, a gomba és a tojás fehérje sokkal több proteint (fehérjét) tartalmaz, tehát a fehérjére nem lehet fogni a hús evés fontosságát.

2011. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy beleszólok, csak érdeklődni szeretnék, hogy 404-et hol lehet még megtalálni, érdekelnek a válaszai..
2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sehol nem találod meg és ha írsz is neki 1 év múlva talán válaszol :D
2011. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!