Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a magyar faj küldetése az...

Mi a magyar faj küldetése az univerzumban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy általában, mindennek van valami küldetése. A kalapácsnak az, hogy beverje a szöget. Vajon mi a magyaroké, mint spirituális fajé?


Ezt jó lenne tudni, mert e nélkül nehéz magyarként élni.


Pl ha tudnánk, hogy valamit el kell foglalni, akkor dolgozhatnánk rajta közösen. De így... Csak lézengünk. Az jól látszik, hogy nem ez a nyugalmas nyugati stílusú kereskedés és bürokrácia a küldetésünk, mert ebben folyamatosan megbukunk és boldogtalanok vagyunk.



#magyar #faj #spirituális #titkosküldetés
2012. nov. 22. 17:09
1 2 3 4 5 6
 21/59 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
68%
Intergalaktikus bográcsozás rendezése paprikás reptoidkolbásszal.
2012. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 Zsizsik666 ***** válasza:

hova vezetne?

Nem lennének sz@r cuccok amitől minden egyre ratsibb lesz, és szabályozva lenne, és a sokan választanák szintetikus helyett. Még soha nem lett senkinek tőle baja, meg lehetne ismerni a belső történéseinket. Tök jó összejövetelek lennének, most is csak kaki összejövetelek vannak szinten :/

Feldobná szegény életünket, elmehetnénk egy másik világba. elég spirituális, nem?

2012. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 Zsizsik666 ***** válasza:
45%

javítás: minden egyre ratyibb lesz


amúgy is tök ratyi minden :/

2012. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 kris.king ***** válasza:
50%
Egyébként milyen magyarok? Mutass nekem egy szín tiszta magyar embert.
2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

Csiribú Csilla: szép neved van kár, hogy nincs ilyen rendes vezetéknév!


kris.king: nézd nem én mondom rólad, hogy különböző hiányosságaid vannak. Szerintem az lenne az elegáns, ha egyszer azt mondod, hogy tévedek és nem faj. Akkor szépen megmutatnád ezt miért. Most így csak az nem, de, nem, de nem, de, nem de útját járjuk :D Amúgy ha akarnám meg tudnám védeni, hogy miért faj. De most nincs kedvem! Ha rákényszerítesz megteszem azért :D

(azért annyit megjegyzek, hogy ha az egyiknek van spirituális küldetése és a másiknak nincs, akkor hogy lehetnének egy faj??)


Zsizsik666: és milyen világba mennél? hova vágyódol? minden magyar ugyanabba a spirituális világba menne? lehet pont ettől spirituális faj?


utó irat: nem hiszek a szintetikus vs természetes megkülönböztetésben. mert hát, ha minden egy, ahogy a bölcsek mondják, akkor ezek is pont ugyanabból, ugyanúgy épülnek fel(kvantum habból). egy különbség lehet csak: hogy elég jól ismerünk e valamit vagy pedig nem.

2012. nov. 22. 18:45
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Akkor akard, mert itt senki nem hiszi el, hogy a magyar egy faj.
2012. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mekkorát röhögtem ezen...magyar faj :D


Talán az a küldetésünk, hogy utolérjük a világot, és ne legyünk száz évvel lemaradva. De ehhez elsősorban a fejekben kell rendet rakni, csak az a bökkenő, hogy sok a magadfajta, aki azt hiszi hogy a magyar egy külön faj, éshát így elég nehéz lesz :D


Ezen most tényleg nagyon jót derültem, pedig ha belegondolunk, sokkal szomorúbb a dolog, mint elsőre látszik.

2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 kris.king ***** válasza:
60%
Ha eltudod mondani hogy a magyar nép mitől faj, akkor rajta mond.
2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

a zsidók Isten választott népe, ergó felsőbbrendűek a többi nép felett álnak, nem keverednek "alsóbrendűekkel"(gójokkal)


ez a klasszikus ortodox zsidó felfogás, ezek után lehet vitatkozni kinek mire van létjogosultsága. és az izraeliták már kb 5000 éve fajként emlegetik a zsidót ami nem feltétlenül jelent antropológiai különbségeket.

2012. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

Oké, elolvastam a kérdező további hozzászólásait, és ez teljesen lefagyaszotta a mosolyt az arcomról. A guargumit valamiféle spermiumként emlegetni...Ó TE JÓ ÉG.

A guargumit az élelmiszeriparban használják, majd néha olvasgasd az elfogyasztott termékek össztevőit, csodát fogsz látni.


A pontot az i-re pedig a "kvantumhab" tette fel.


Kezdem azt gondolni, hogy aki itt külön faj, az nem más, mint a kérdező.

:D

2012. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!