Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a magyar faj küldetése az...

Mi a magyar faj küldetése az univerzumban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy általában, mindennek van valami küldetése. A kalapácsnak az, hogy beverje a szöget. Vajon mi a magyaroké, mint spirituális fajé?


Ezt jó lenne tudni, mert e nélkül nehéz magyarként élni.


Pl ha tudnánk, hogy valamit el kell foglalni, akkor dolgozhatnánk rajta közösen. De így... Csak lézengünk. Az jól látszik, hogy nem ez a nyugalmas nyugati stílusú kereskedés és bürokrácia a küldetésünk, mert ebben folyamatosan megbukunk és boldogtalanok vagyunk.



#magyar #faj #spirituális #titkosküldetés
2012. nov. 22. 17:09
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, hogy mindenki a maga rögeszméit látja bele a dologba :) felsőbbrendű faj, hungarizmus, zsidók, nemzet stb.


pedig abból, hogy a macska és a kutya két külön faj nem következik, hogy a macska macskaista lenne és azt gondolná, hogy fölsőbb rendű, mint a kutya :D nem is értem ezt az egészet.


Aki azért megkísérelt válaszolni akár komolyan, akár mókásan annak köszi!!! :)

2012. nov. 23. 18:59
 52/59 anonim ***** válasza:
Vak vezet világtalant. Remek.
2012. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Olvasva a válaszokat,gondolkodtam egy keveset.

PL. A törökök itt voltak egy ideig. elképzelhető, hogy keveredtek az itt élókkel: A magyarok ezer év alatt óriási területeken voltak szétszórva, a határok változásai miatt. elképzelhető, hogy keveredtek más népekkel?

Nem a gének határozzák meg a fajt? Mondjuk a zsidóság az egy faj? Azt mondják, hogy igen. Ha én felveszem a zsidó vallást, akkor én zsidó leszek? Vagy csak zsidó vallású?

Vannak Magyar Krisna hívők, akik külön faluban laknak. Ők Magyarok? Aki felveszi a hindu, mohamedán , vagy valami más vallást, az magyar marad? Ez befolyásolja e a magyar fajt? Milyen a Magyar faj?

2012. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Magyar faj, zsidó faj. Jesszum pepi!

Lipótot meg bezárták.

2012. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a faj egy biológiai fogalom? A magyart még külön rassznak sem lehetne mondani, nemhogy fajnak.


http://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI

2012. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Nos, az emberiség egy faj.

Az embertípusokat öt nagyrasszba sorolhatjuk: Khoishanid, Negroid, Veddo-ausztralid, Mongoloid, Kaukazoid.


A fehér emberek ebbe az utolsó nagyrasszba tartoznak, akár magyar, akár német, akár akármicsoda.

Ezen belül mi, magyarok az alpi rasszba tartozunk, ide tartozik még Csehország, Luxemburg, Bajorország, Franciaország, Ausztria, Svájc.


Részletek itt: [link]

2012. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Leépülés és kipusztulás, elkorcsosulás.
2013. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Sosem volt tiszta faj. Olyan, hogy "tiszta faj" itt (a Földön) nem létezik.
2013. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Korrupció. Hazudozás. :-)
2013. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!