Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a Suicide Mouse videó?

Mi ez a Suicide Mouse videó?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy városi legenda.

Aki sokáig nézi, az állítúlag öngyilkos lesz avagy fura dolgokat kezd látni.

http://www.youtube.com/watch?v=ZgWPbnwsIeE

2012. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt már akinek semmi baja nem lett a viditől?
2012. nov. 27. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=C_h1dY66Rm4

Video alatt, kommentek felett a leírás.

2012. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már akinek semmi baja nem lett a viditől?"

Inkább úgy kérdezd,hogy volt egyáltalán olyan ember,akinek volt valami baja a viditől?!

Én már láttam,és még mindig élek,bár azt nem tudom garantálni,hogy normális vagyok..xDD

2012. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Krydon válasza:
100%
Mi történik ebben a videóban???
2013. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A filmben igazából semmi különös nem lenne, Mickey folyamatosan visszajátszva kb. 6 épület előtt sétál el. Viszont valamiért döntött fejjel és egy rendkívül komor arckifejezéssel teszi ezt. Eközben véletlenszerűen leütött zongorabillentyűk hallatszanak másfél percig, majd fehér zajjá mosódnak össze. Leonard Martin vizsgálta a filmet és úgy gondolta túl ócska ahhoz hogy rákerüljön Disney válogatás DVD-jére. De mivel Disney készítette megtartott egy másolatot. Mindenki azt hitte, a filmnek vége miután a kép elsötétül. Azonban, mikor Leonard digitalizálta a videót, rájött, hogy az valójában 10 perc hosszú. A kép sötét maradt a hatodik percig, amikor visszatért a sétáló Mickey-hez. De itt már más volt a hang. Egy eltorzult sikolyhoz hasonló. Aztán egy éles sikoly hallatszott, az a fajta amit szenvedés hallani. Ekkor a komor arckifejezés mosollyá görbült. Végül a háttér és az egér is kezdtek természetellenesen eldeformálódni. A film elsötétült és egy orosz szöveg jelent meg aminek jelentése "a pokol látványa visszahozza a közönségét". Maltin kényelmetlenül érezte magát ezért egy alkalmazottat küldött be hogy fejezze be a filmet és készítsen jegyzeteket. A videó vége után az alkalmazott falfehér arccal botladozva hagyta el a szobát és miután "a valódi szenvedés ismeretlen" mondatot hétszer megismételte gyorsan elvette a biztonsági őr pisztolyát és a helyszínen fejbe lőtte magát.

Ennyi a történet lényege."

2013. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
nagyon nagy.Halálra untam magam én eleve a ön gyilkosság közepén vagyok tehát ez nekem semmi. Most már nem szólok a testvéremhez egy szót sem mert úgy volt ,hogy hétfőn felmegyek de szerdán másnap jövünk a három nap helyett jaj!Egyébként a végén sikítozás van utána miki ilyen zöld izék mellett megy el a végén a kép forog össze vissza görbül meg minden aztán van egy nő aki zöldben van oszt ő sikítozott kész őrületet az egész a nő idegbeteg a többi kész katasztrófa jó azért egy kisebb agy mosónak hidd el.
2013. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 RainbowUnicorn válasza:
54%
félek megnézni..:D de komolyan..szerintetek nagyon sz@r?? mármint félelmetes?? félek hogy télleg rosszul leszek tőle,pedig imádom a horrorfilmeket..de ennek a videónak van igazság alapja?
2013. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 RainbowUnicorn válasza:
66%
megnéztem fhuu öngyilkos leszek xdd ha télleg önygilkososk lettek volna tőle akkor leszedték volna az összes videót,és arról szól hogy sétál az egér a gettóban utánna visszafordul és meg össze-vissza xdd ovis mese xdd
2013. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!