Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Féltek már a dimenzióváltástól...

Ritual kérdése:

Féltek már a dimenzióváltástól? Videó!

Figyelt kérdés

Átlépünk 12.21. én az 5. dimenzióba!

Már 1 éve lehet hangokat észlelni, ami az előjelként fogható

fel!


http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y72o&feature=player_em..


2012. aug. 4. 00:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
én tőled félek, hogy ennyire hiszékeny vagy
2012. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!Egy ilyen videót én 15 perc alatt csinálok!Ezek annyira kamu hangok!Szerinted ha valódiak lennének nem ez folyna minden tudományos lapból?Csütörtökön voltam a Magyar Csillagászati Egyesület (MCSE)egyik előadásában a Polarisz csillagvizsgálóban.Egy szó se volt erről.Pedig ők az ilyen témákban a legfrissebb hírekkel rendelkeznek!
2012. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hülyeség fájna...
2012. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de én úgy gondolom, hogy egy n dimenziós térből egy m dimenziós térben csak akkor lehet lépni, ha n == m.


Ahogy a papírról nem tudjuk az embereket a térbe rakni, úgy minket sem lehet a 3(4) dimenzióból a 4(5) dimenzióba rakni.

2012. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Biztos menő dolog, de hol marad a 4. dmenzió?
2012. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Kérlek bölcs ritual oszd meg velünk tudásod!Mégis milyen bizonyíték,következtetés,előjel van ami szerint lesz dimenzióváltás?
2012. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Az ember teremtése pillanatától, ahol még embernek nevezhette magát, egyre jobban távolodik.

Most az állatok szintje alatt vagyunk. Nemsokára, már kártékony rovarok leszünk azok számára, kik az emberiséget felülmúlva vesz részt az emberiség pusztításában.

Ha volna igazság az Univerzumban, akkor az emberiség nem egy magasabb létsíkra lépne, hanem a pusztulásban.

Gyakran van olyan álmom, hogy felrobbantom a Földet teljesen. Egy embert sem kímélve, még magamat sem.

Szép álmok.


:))


Ezt nem gondolom komolyan, de amiért te jöttél a felsőbbrendűséggel, én jöttem az alsóbbrendűséggel.

2012. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
valahogy átrezgünk, mi? :D
2012. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Én nem féltem eddig se, ezután se. Ahogy eddig hallottam, nem is lesz benne félelmetes.
2012. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
az 5. dimenzió mivel másabb?
2012. aug. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!