Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vérvörössé vált tenger. Ez...

Vérvörössé vált tenger. Ez már a világ vége jele?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 27. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ugye azt a részt is elolvastad, hogy ez alga?
2012. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez a reptoidok előjele, ugyanis a reptoidok ahogyan azt a nevük is sugallja repülnek, és tojnak. Az űrhajót szétmarná a reptoidok savas széklete, így hát valahogy meg kell tőle szabadulni, emellett mivel a föld nagy részét víz fedi a legtöbb ilyen végtermék oda érkezik.


Mivel a reptoidok már jelentős számban itt vannak, és kivizsgálják

2012. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
..kivizsgálják a terepet jóval növekedik a reptoidok tengerbeürítésének a száma. Ezt a színt egyértelműen a reptoidok váltották elő.
2012. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi hogy a tengerbe tojunk. Ai:Reptoid Huan Zaza & Csapata
2012. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Látomásban, látták a jövőt. Annyit láthatott, hogy vörös, de hogy mitől azt már nem. Hiszen a látomásában nem vett részt biológiai órán. Szerintem a jóslat beteljesült.
2012. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1 igen láttam. de a bibliában is természetes dolgok alkotják a tíz csapást!


és mellesleg ott is szerepelnek a vérré váló folyók és van három napos sötétség is!!! véletlen???

2012. nov. 27. 22:58
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem véletlen... ez azt bizonyítja, hogy az ezós majmok gátlás és erkölcs nélkül igyekszenek alátámasztást keresni, legyen szó tudományról, vallásról, vagy filozófiáról.


A világon egyébként van rózsaszín vizű tó is, és az is természetes. De persze arra nem cuppannak rá, mert a vérvörös tenger az olyan bibliaias, sokkal menőbb. Szánalmas az egész.

2012. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
74%
Három napja kiégett a lámpámban az égő és még nem cseréltem ki. Ma meg reggel véreset pisáltam. Itt a világvége? Vagy csak nekem?!
2012. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Téged már megvert az Isten, nincs szükséged még tíz csapásra.
2012. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
57%
Nem,ezek csak algák,moszatok,meg a japánok szokásos Kék Bálna vadászata,és a levadászás után a vért ki kell önteni valahova.
2012. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!