Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib-tenger kalózai 3. végén...

Karib-tenger kalózai 3. végén mi lesz Willel, és Elizabethtel?

Figyelt kérdés

Igazából csak azt nem értem,hogy a legvégén Elizabeth,és Will csak 10 évente találkozhatnak,vagy -hallottam olyat is,hogy- Elizabeth hűsége miatt megtörik az átok,és Willnek már nem kell a "Bolygó Hollandi" kapitányának lenni?

Most melyik az igazsság???


2012. márc. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Will-nek azért kell a Bolygó Hollandin lennie mert megölte a kapitányát és ezzel átveszi a helyét
2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szevasz pajtás, én ma láttam a 3. részt először, és ne érts félre iszonyatosan tetszett, az eddigi legjobb része a szériának, de vannak benne nagyon sz@r dolgok, amik nem tetszettek.


Vegyül például először Swann kormányzó halálát totál értelmetlen volt, meg sajnáltam is. A másik akit nagyon sajnáltam az Norrington volt, abszolút nem ezt érdemelte, de ez a kettő még oké, mert kell a dráma és a hősies dolgok... De!

Ilyet, hogy Will az örökkévalóságig a Bolygó Hollandin szolgáljon felfoghatatlanul értelmetlen és marhaság, csak a nézők idegeit b@sszák szét vele... Ez így olyan értelmetlen, hogy Elizabethnek mindenkije odalett, pont a szerelme miatt, és erre azt is csak 10 évenként láthatja... Sztem úgy lett volna értelme, hogy Bocskor is megmenekül, a legénységgel együtt, Will és Elizabeth meg befejezhetik amit Portrayán elkezdtek a második film elején.


Azt a verziót, amit említettél, már én is olvastam sok helyen, de nem megerősített mint ahogy az ellenkezője sem. A 4. részt holnap fogom megnézni, de tudom, hogy sok jóra ne számítsak.


Azért imádkozom, hogy az 5. rész végén hátha előkerül Will vagy Elizabeth, de akár Norrington is, úgy ahogy a 2. végén Barbossa. Szóval remélem, hogy ez nem a lezárás, hanem lesz egy normális befejezés a dolognak.


Amugy ha megnézed a 3. rész legesleglegvégét, akkor ott mutatják Elizabethet meg Billt 10 év múlva a gyerekükkel. Ebből sajnos nem lehet kikövetkeztetni mi történt akkor velük szóval nem tudom... Reméljük a legjobbakat.


Várom a választ! :D

Egy lelkes fórumozó.

2012. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt is egy marhaságnak tartom hogy gyerekük születik, meg elméletileg már vénnek kéne lenniük a "sorozat" végére.
2012. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy törik meg az átok. Ez baromság :D


Will örökre a Bolygó Hollandi kapitánya marad. Elizabeth pedig 10 évente egy napot tölthet vele,persze amíg ő meg nem hal,mert halandó. Semmi köze a hűséghez...

2012. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!