Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem? Ha nem akkor mi?...

Szellem? Ha nem akkor mi? Hozzáértők válaszait várom!

Figyelt kérdés
Már régóta hiszek a szellemekbe, kiskorom óta. Egyszer egyedül aludtam, arra gondoltam, hogy ha a nagyapám itt van adjon jelet, kb egy perc múlva három koppanás a radiátoron. Egyszer mikor jövök haza iskolából valaki a fülembe súg: Psszt... Az utcán nem volt senki, a szél se fújt. Mostanába is történnek ilyenek, édesapám olyan tűzoltó féle és halottam a csengőhangját egy hosszú zenét, majd mondtam, hogy figyelem riasztás figyelem riasztás. Anyukám furán nézett rám. Megkérdeztem tőle, hogy hallotta-e? Ő azt felelte:Mit?Este sokáig tévéztem, mintha a szomszédok nevetnének. Megkérdem mamám, ő hallotta-e ezt a nevetést, ő azt mondta nem. Most meg megállt bennem az ütő: Két kopogás az ajtón. Visszaülök írni ezt, az ajtó kinyílik, tudom, hogy nem a kutyáim azok, pedig ott álltak az ajtónál, de nem tudják kinyitni az ajtót. Becsukom, visszaülök, újból kinyílik, kimegyek, hogy kiengedjem a kutyákat, de sehova nem mennek, az öregebbik még követett is és furcsán nézett rám. Egyszer még régebben (Mindig azt játszom, hogy elbújok a kocsik elől) anyukám vitt a suliba láttam az utca túloldalán egy barna kabátos férfit. Odarohanok a kocsinkhoz, mire a másik autó elmegy, a férfi eltűnt. Még az útra is kimentem, hogy lássam, hova lett. De eltűnt! Segítsetek L/11

2012. nov. 27. 22:48
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Hallucinálsz lelkem, vagy csak szeretsz mesélni.

Suliban is te vagy a társaság középpontja, mi? :-)

2012. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mikolics Anikó ***** válasza:
30%
Szia! Régebben velem is történtek hasonlók, ha komolyan érdekel privátba mesélek neked.
2012. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

>Már régóta hiszek a szellemekbe

>hiszek a szellemekbe

>szellemekbe


Itt fejeztem be az olvasást.

2012. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A helyesírásban is legalább ennyire kéne hinned.
2012. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy hallucináció.
2012. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
ajállom a hejesirásos szótárt neked
2012. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
írja hejesírásos :D gartulálok, aztán még én írjak helyesen...
2012. nov. 29. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
ájm trolling :)))))))))))))))))))))))))))))
2012. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor 7 éves voltam velem ugyan ez történt csak nekem ugy kezdődött hogy lekapcsoltam a lámpát és a nagypapámra gondoltam bárcsak élne még /mer akkor halt meg nem rég/ és előttem láttam őt ahogy megszólít kifutottam a szüleimhez de ők csak azt mondták h nagyon hiányzik... Este nem tudtam aludni mer hangokat hallottam kintről és nagyon féltem. 6 év eltelt és amikor gépeztem halottam térd roppanásokat és kinyílt az ajtóm, kimentem a folyósora és lekapcsoltam a légkondit lent padló recsegést hallottam és lementem azt hittem az apa jött haza és csak rám akar ijeszteni /senki nem volt itthon mindenki táborba volt/ megfogtam két nagyon nagy könyvet és beszóltam a szüleim hálószobájába /onnan jött a hang/ és akkor megint megroppant a padló lassan bementem /nagyon féltem/ és nem volt ott semmi, tovább mentem a másik szobába nyitva volt az ablak és a kutyák ugattak a szomszédból, azonnal becsuktam az ablakot és fent vártam ilyedten...
2012. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne oktassatok ki a helyesírásból mer nem helyes írás versenyen vagyunk...
2012. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!