Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak dolgok amik már megtörténtek velem vagy már láttam őket régen?

Figyelt kérdés
Pl. valamelyik nap el kellett utaznom egy másik városba (most voltam ott először) és ahogy leszálltam a vonatról láttam egy fiatal nőt, aki éppen a táskájában keresett valamit és úgy éreztem, én már ezt láttam és nemsoká elő vesz egy könyvet és tényleg azt kereste! Előtte nyáron volt még egy ilyen: strandon voltam egy barátommal és egy kislányt úsztatott az anyukája egy kék matracon. És mikor megláttam őket hirtelen olyan érzésem lett, hogy én ezt már valamikor láttam.
2012. nov. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem, és szerintem mással is van ilyen. Ezt hívják Dejavu-nak!
2012. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, *Deja Vu
2012. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Dezsavü", ami szerintem vagy álmokkal áll kapcsolatban(valamikor előre megálmodhattad a később látott eseményt, csak tudatosan nem emlékeztél rá), vagy a dimenziókkal illetve idővel lehet kapcsolatos, de ebbe nem bonyolódnék bele mert igen hosszú..
2012. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jövőt nem lehet megálmodni, mivel a jelenben a jövő még nem létezik :P
2012. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!