Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Régen, ha a viccben leírt...

Régen, ha a viccben leírt események megtörténtek volna, akkor mit tettek volna a kisdiákkal? (vicc lent)

Figyelt kérdés
‎1953-ban megkérdeznek egy kisdiákot az iskolában, hogy ki az ő apja. - Az én apám Rákosi Mátyás, a hatalmas, a dicsőséges vezér. -Remek. És ki anyád? - Az én anyám a gyönyörű és gazdag Magyarország! - Jó. És mi szeretnél lenni? - Árva
2011. jún. 7. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
beszéltek volna a szülőkkel, esetleg pofozták is volna őket vagy a gyereket.
2011. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elmeséltem a viccet hat 17 évesnek és csak 1 értette közülük... -.-
2011. jún. 7. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:

nem csodálkozom rajta

16 f

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

"Elmeséltem a viccet hat 17 évesnek és csak 1 értette közülük... -.-"


Ezt most vesd össze azzal, hogy a 17 évesek legalább egyharmada Jobbik szimpatizáns...

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
attól még nem kell szükségszerűen műveletlennek lenni
2011. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem is annyira a műveletlenségre célzok, hanem arra, hogy olyanok istenítik a diktatúrát, akik el sem tudják képzelni, milyen lehet egy diktatúrában élni.
2011. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A jobbik nem akar diktatúrát bevezetni tudtommal, csak gyűlölködik, helyre akarja billenteni Magyarország cigányproblémáit és meg akarja vágni a politikusok fizetését, illetve fokozottan ellenőrizetni őket.
2011. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"és meg akarja vágni a politikusok fizetését,"


A saját fizetését még a Jobbik se fogja csökkenteni, ne lény naív.

2011. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Képzeld, én 19 vagyok, és egyből leesett a poén. :) Nem minden fiatal buta, nem kellene minket ostobának nézni.

A kérdésre válaszolva, én nem éltem abban a korban, így nem tudom, de valószínűleg jól megbüntették volna a gyereket, pár hétig térdepelt volna a kukoricán... ha nem kivágták volna a suliból...

2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem számoljuk az általános iskolás minimáltanítást, akkor a vicc poénját szolgáltató történelmi időszakot 12. évben, vagyis főleg 17 évesnél kicsivel idősebbeknek tanítják. Elképzelhető, hogy még nem vették az anyagot.
2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!