Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dynamo hogyan repteti fel a...

Dynamo hogyan repteti fel a kártyát?

Figyelt kérdés
Amikor az alany választ egy lapot, és beteszi a pakliba majd megkeveri Dynamo, ezután az alany kezébe rakja a paklit majd a " mágus" kever kavar a a kezével a pakli felett majd szétnyílik a pakli és az alany kártyája Dynamo kezébe fel repül.. ez nagyon fasza nagyot néznének mi kell hozzá valami mágneses cucc? aki tud valamit az mondja már el megköszönném.. Ez nagyon érdekelne.. Habár az az érdekes hogy az a kártya repül fel amelyiket választotta az alany ... Érdekelne.. Köszi !

2012. nov. 30. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Videót tudsz linkelni?
2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem Dynamo hogy tudja bele rakni a mobiltelefont az üres üvegbe.Meg azt se,hogy tudja bekötni a cipőfűzőjét ha nem ér hozzá,csak rázza a lábát.Tulajdonképpen semmit nem értek amit Dynamo csinál.:D

Nagyon profi!

2012. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=HZpdAxG2FNQ

Van ugyanennek egy másik változata is, ahol jobban látható, de azért itt is.

Van a háta mögött egy szemüveges fickó, figyeld hogy dugdossa a jobb kezét. Másik filmen jobban látszik egy ugyanolyan üveg van a kezében.

na vajon miért?

És amikor "beledobja" a telefont az üvegbe, nézd meg, a kabátjába (nagy zsebébe) dobja.

És figyeld, amig hadonászik a telefonnal, hol van a bal keze? A háta mögött, mert az előbb vette át (amit Te nem látsz) a szemüveges fickótól és ha mellédobja a telefont, az akkor már az üvegben van.

Egyébként a videós trükköket nem tartom semmire: beépített emberek, nagy csodálkozás.

Félreértés ne essék, rendkívül tehetséges bűvész, láttam színházban is, ott is dolgozik, és látod, hogy be tud húzni mindenkit. Minden bűvész leköt, azt keresem hogyan csinálja, közben szórakozok.

Bárhol bűvészt látsz, ne elsősorban azt nézd, amit éppen mutogat, azzal vonja el a figyelmedet, hanem a másik kezét! És akkor látsz sok mozdulatot, ami eddig fel se tűnt!

Jó szórakozást!

2012. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok linkelni mert nem találtam direkt ilyen videót de keresek...
2012. dec. 1. 12:29
 5/11 anonim válasza:
2012. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tudom a trükköt, de nem árulom el, mert különben nem lesz érdekes.:)
2012. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen a link az jó erre gondoltam de privibe elárulhatnád.. Ezt meg kéne csinálni, nem csak szimpla kíváncsiság..
2012. dec. 2. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:
ma 00:07 válaszoló vagyok. A linket nem én linkeltem be az egy másik válaszoló volt. Viszont a trükköt tudom ahogy már írtam.:)Viszont sajnos még privátban sem árulhatom el, mivel 12 éve vagyok bűvész. 6 évesen kezdtem.
2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem szórakoztatnak a bűvészek és a csodákban nem hiszek.

Sokszor végtelenül egyszerű magyarázata van.

Itt azt figyeltem meg, hogy amikor átveszi a kártyát 2* fordít rajta, a mozdulat feleslegesnek is tűnhet, de valószínűleg nem az.

És utána a jobb keze, amivel átvette és forgatja végig tulajdonképpen érinti a kártyalapot.

És amikor jön a reptetés ha lenne egy látható fonal, az a kártya tőle távolabb eső részére van "ragasztva" és kabátujjából jönne, mert így látszik működőnek a dolog.

Ha így van két kérdés marad: hogyan "ragasztja" a fonalat a kártyához (ez a forgatással és közben valószínűsíthető), és ha ezt mondjuk válasznak elfogadom, akkor egy kérdés marad miből van, és miért nem látom a fonalat.

Még egy lehet, valamiféle finom gumifonal a kártyák között, ami kidobja a kártyát, de ezen még nem agyaltam, viszont ismerek ilyen így módon előbújó kártyákat.

2012. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dávid.55. válasza:
én meg figyeltem abban alinkben de amikor a pakli elöre mozdul nem tudom de amikor ki repul a lap akkor a középsőő ujját be hajlítja ez fontos lehet
2013. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!