Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha a Tarot kártyát valaki...

Ha a Tarot kártyát valaki naponta rakja ugyanabban a kérdéskörben, akkor hazudhat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Látszik, hogy nem érted mi a tarot kártya. A tarot nem jóslás hanem lelki útmutató... és minden kártyában találni segítséget az aktuális problémádra...
2012. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A tarot nem hazudik, mivel eszköz. Csak te tudsz általa hazudni magadnak. Ha a kalapáccsal a szög mellé ütsz, az se a kalapács hibája. Ha túl gyakran pakolsz ki valamire kártyát, akkor kezdesz a témakör rabja lenni, túlparázod, ezért minden butaságot beleszősz az értelmezésbe.
2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, de tök mást rak ki, szinte ellentéteset. Hogy lehet egyszer valaminek Halál a vége, aztán meg Világ? De tudom hogy beleestem a Tarot-függőségbe, csak kérdés volt.
2012. júl. 27. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem se rakd ki minden nap.... 1x kérj tanácsot a tarottól, mert mondom ez nem jóslás csak "tanácsadás".... mármint maga a tarot. Statisztikailag is elég kevés az esélye, hogy mindig ugyanazt dobja ki válasznak.
2012. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyiket felpontoztam. És akkor honnan tudjam most hogy melyik tanácsra halgassak? Egy kapcsolatra kérdeztem rá, volt olyan, hogy 6. és 10. helyre ilyen jött ki pl. hogy Erő és Világ, de volt olyan is, hogy Torony és Halál.... eddig mindig ugyanazok a lapok jöttek ki(jók), most meg állandóan a halál. 1 nap alatt ennyit változott volna egy kapcsolat?..
2012. júl. 27. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet a félelmeidet tükrözi vissza, ez esetben, hogy vége lesz a kapcsolatnak. Ülj le, meditálj kicsit, hangolódj rá, utána rakd ki a kártyákat.... próbáld megállni, hogy nem folytatod másnap :)
2012. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Varga Pisti ***** válasza:
Jobb lenne ha elfelejtenéd ezt a kártya rakásos hülyeséget, nincs semmi értelme. Nem papírlapokban jelentésében kellene bízzál!!
2012. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kártya csak akkor működik ha bízol benne. Mivel minden nap újra kiraktad, ez azt jelenti nem bíztál benne, vagy nem akartad elfogadni az első eredményt. Ennek innentől pedig már semmi értelme.


Ha nem tudsz megbízni abban amit kapsz, ha nem tudod minden kérdésre az első választ elfogadni, akkor ha használj kártyát mert nincs értelme.


Esetleg inkább kérj meg valaki mást hogy vessen neked.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt kérdezted,hogy lehet egyszer világ,aztán pedig halál valaminek a vége.

A halál egy folyamat természetes lezárását jelenti,a világ pedig szintén egy folyamat örömteli lezárását(a kettő közti különbség tehát annyi lehet,hogy a halál esetében lehet fájdalmas is ez a lezárás,de nem feltétlen kell annak lennie),valami újnak a kezdetét jelenti.

Egyébként ajánlom a lapok jelentésének megkérdezését is,melyet 4 lappal lehet kirakni és nagyon hasznos.

2013. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!