Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy képzeltitek el a sokat...

Hogy képzeltitek el a sokat emlegetett világvégét?

Figyelt kérdés

-Véget ér a világ.

-Fájni fog az embereknek

-Megszűnünk létezni

-Egyre és egyre kevesebben leszünk, egy nap alatt elhuny mindenki

-Jön egy vírus és megöl mindenkit.


esetleg még mik?

Mindenki emlegeti, csak van egy elképzelés, hogy milyennek képzelitek? Nyugodtan bármit,pontok mennek:)



2012. dec. 1. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a rombolás érvényesült, ezentúl az építés. Elkezd uralkodóvá válni a jóakarat, és kirekesztettek lesznek, esetleg egy másik dimenzióba kerülnek a rosszak, harácsolók, kizsákmányolók. Hirtelen a bíróságon azok kezdenek el nyerni, akiknek igazuk van, és azok ülnek a vádlottak padján, akik ártottak másoknak.

A pénz megszűnik és mindenki igényei szerint részesül a javakban. Az emberek érzelmi intelligenciája nő és ezáltal több lesz az öröm az életünkben.

Megszűnik az energialobbi, és mindenki számára ingyenesen elérhetővé válnak a környezetet nem szennyező energiák korlátlan mennyiségben. Közkézre kerül minden olyan technika, ami a mesterségesen fenntartott szegénységet és az erőforrások korlátozottságát megszünteti. Ételteremtő szoftver, sivatagban való növénytermesztési technológia, hiperugrás, stb.

2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szemely szerint nem kepzelodok, mert hogy tudom hogy most decemberben nem lesz az igazi (hogy ez milyen meg van irva a Jelenesek konyveben) viszont leirnam hogy

1. hogyan kepzeltek majak: "A maja időszámítást a "világ vége" zárja.Három istenség pusztítja el a Földet. Az Ég Sárkánya özönvizet idéz elő, a Fekete Isten különböző fegyverekkel támad a Földre, és a kozmikus katasztrófát egy kígyókkal díszített hajú gonosz istennő rontása teszi teljessé." (Mi az idő ?, Gondolat, 1980 )

2. hogyan kepzeli egy tibeti szerzetes: [link]

3. hogyan kepzelik az "elvtarsak, a terv neve: Blue Beam Project, film rola magyarul pl http://www.youtube.com/watch?v=XKc2c_rBrFE

2012. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Remélem megszűnik az egész emberiség... :/
2012. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem a világvége valami természeti katasztrófa lesz.A szélsőséges időjárás már itt van.Egyfajta pólusváltásnak képzelem.Hogy mikor?Bármikor megtörténhet,egy egy földrészen.
2012. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félnetek! Addig nem lesz vége a világnak amíg van bugyi és naptár a szemöldök felett.
2012. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megyek a világban,megyek,megyek,megyek és hoppá,egyszer csak vége lesz.Hoppá.Hoppácska.
2012. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jönnek a zombik,mindenkit megesznek,aztán egymást is megeszik és bumm,vége a Földi életnek.De amúgy ez a vírusos dolog meg stb.csak az emberiség kipusztulásához vezet,attól még nem lesz vége a világnak,esetleg csak akkor,ha az Univerzum tágulása nem áll meg,és utána már gondolom nem kell magyarázni,hogy mi lesz...Na,mind1,nem tudom,már késő van...
2012. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shai-Hulud ***** válasza:

"Zúg az éji bogár, nekimegy a fal...."

Akkor nagyot kopp, aztán slussz.

2012. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Zavargások, fosztogatás, trollkodás. :)
2012. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:).


Első: Köszönöm,hasznosra értékeltem:).


Második: Köszönöm:). Felpontoztalak:).


Harmadik: Téged is felpontoztalak:).


Negyedik: Rád is nyomtam tetsziket:). Igen valóban más lett kicsit a világ.


Ötödik: : D Okéé, addig semmiképp nem félünk:D Nyomtam a pontot neked is:).


Hatodik: Jó elképzelés: D. Én még nem is igen tudtam elképzelni, ezért kérdeztem itt az embereket, nekik mi a véleményük, mit képzelnek maguk elé, mikor eszükbe jut:). Köszi neked is,zöldpont:).


Hetedik: Mondjuk igaz a Világ Vége-->Vírusok-->nem sok köze van a parlament nem dől össze a vírustól, az épületek nem lesznek utána semmiből. De sokan írtak jó elképzeléseket,ki, hogy látja,és,hogyan hallotta ezt más oldalon.:).


Nyolcadik: : D Hát oké: D


Kilencedik: Elturzult világunk lett valóban:/ Na meg nem mindent soroltál még fel. Ez a sor végtelenül hosszú.


Mindenkinek adtam zöldpontot, de nem mindenkinek tudtam igazán válaszolni, mert aki véleményt/olvasottakat írt, azt nem igazán tudtam kommentelni. Mert a saját magán alapuló véleményre, nem mindig lehet mit hozzáfűzni. :) Köszönöm a válaszokat:).

2012. dec. 1. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!