Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Pataki Attila...

Mit gondoltok Pataki Attila véleményéröl a "világ végével" kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most(Vasárnap) beszélt róla a Frizbiben. Kb. annyit mondott,hogy nem lessz vége csak megváltoznak az értékrendek és a rossz egyre jobban eltünik. Én azt gondolom,hogy semmi nem fog történni,minden amit mondnak a tv-ben és az interneten hülyeség , de érdekel a véleményetek.Mit tondoltok mi fog történni?

2012. dec. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sok lesz már a patakiattila mára
2012. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
én már nem is félek ha attilának azt mondták fasza lesz minden akkor az ugy van megisnyugodtanbassszameg
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Pataki is csak egy zenebohóc aki azt mondja amit mondatnak vele. Most azt a feladata, hogy fikázza a bankokat. Ha holnap mástól kapja a bónusz lóvét akkor hiretelen eljárná az OTP táncot és írna 1-2 dalt a jelzáloghitelek fontosságáról.
2012. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a pasi hülyébb, mint a sokévi átlag :D vicces volt a hímzett blúzinkójában :D
2012. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Pataki sem normális már, sajnos rossz kör közepére állt be.
2012. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pataki még 3éve azt mondta,h 2012 dec 21 előtt elviszik az ufót őt és pár kiválasztottat,h megússzák a világvégét..xdxdxd

biztos előtte látta a képlet c filmet

hülye ahogy van..bár én a hangját szeretem

2012. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Király zenét csinált anno, de amúgy meg van borulva kicsit az ürge. Mintha nem gondolkodna, és nagyon könnyen befolyásolható. (Minden téren.) Mindent benyal, amit mondanak neki, ha elég hihetően tálalják.

Mondjuk ki: nem egy észlény. :)

2012. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
patakiattilának van sok pénze ám. szóval ő biztos fel fog emelkedni.
2012. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!