Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Jó hogy Attila...

Szerintetek Jó hogy Attila nyerte az (VV5) Való Világ 5 - ot?

Figyelt kérdés
szerintetek kinek kelet volna? Sherezadé vagy csaba vagy maás vv játékos?
2012. febr. 27. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Igen is- meg nem is. Lefogadom pár nap múlva megtalálja a nagy ő-t de lehet hogy tök normális lesz.
2012. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rajta kívül bármelyikül jobban megérdemelte volna.

Szomorú, hogy egy ilyen aljas, gonosz, kegyetlen ember megnyert ennyi pénzt és nyilvánosan győztesként hozták ki az emberek. Győzött a gonosz. Ilyen embert még életemben nem láttam, és a végén is annyira jól átverte az embereket. Hát persze: " ő annyira megváltozott..." Ezt most tényleg becuclizták vagy másképp segítették a győzelemhez?

Mindenkit kicsinált, mindenkit átvert, egy tehetségtelen nulla ember.

Én Csabának drukkoltam, de bárkitől elfogadtam volna Attilán és Péteren kívül a győzelmet.

Abból a szempontból meg jó, hogy legalább itt a legnagyobb próbatétel neki, és el is fogja bukni, majd figyeljetek.

2012. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólót biztos sokan utálták gyerekkorában vagy csak elnyomja a főnöke. Attis jó karakter volt, Így kell egy realityt játszani. Az, hogy a való életben milyen azt az előző hozzászóló se tudhatja. Megérdemelte a nyereményt.
2012. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!