Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült bevonzani a párját az életébe? Ha igen akkor mennyi idő kellett hozzá? (nem kérek negatív hozzászólást, csak mások tapasztalata érdekel)

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Persze, csak vettem egy nagy ipari mágnest.


Üdv,

Csiribú Csilla, robotfetisiszta.

2012. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen! A párommal így találtuk meg egymást és azóta is nagyon jól megvagyunk. Nagyon vigyáznod kell a gondolataiddal amikor csinálod, mert nagyon rossz vége is lehet. Nekem elsőre nagyon nagy bajt hozott rám hogy így próbálkoztam. De aztán.. minden jó ha jó a vége. Gondolj sokat a boldogságra, hogy megtalálhatod, megtalálod és végül képzeld el, az afölött érzett örömöt. Ha elég erős vagy sikerülni fog.
2012. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23:15 neked mennyi idő után sikerült?

igyekszem pozitívan gondolkodni,csak néha szélsőségesen viselkedik a személy akit szeretnék bevonzani és ez elszokott bizonytalanítani:/

2012. dec. 9. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány hónap
2012. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,akkor lassan nekem is sikerülni fog:)
2012. dec. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!