Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség, tele vagyok negatív...

Segítség, tele vagyok negatív gondolatokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már a vonzás törvényéről és a pozitív gondolkodásról, mégis tele vagyok negatív gondolatokkal amik csak úgy egyszerűen beugranak és ott maradnak, majd jön egy másik. Félelmek ezek inkább mint csak gondolatok, nem akarom őket bevonzani ezért mindig amikor eszembe jutnak azt mondom magamban hogy "takarodjatok negatív gondolatok, szánalmasak vagytok, nincsen hatalmatok felettem" de nemsokkal később visszajönnek, szóval színte egész nap ezt mondogatom magamban. Olyan mintha 2 erő harcolna a fejemben. A pozitív és a negatív,és bármi jó dolog történik velem, vagy jut eszembe, azonnal valami negatívra gondolok! Úgy érzem hogy az egész lényem negatív már és ez ki is sugárzik. Változtatni akarok, mert ez már túl sok! Úgy érzem nem bírom ezt a harcot "saját magammal"! Segítség!
2012. okt. 3. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Vonzzál be egy anódot! Majd az kisüti a negatív töltéseket.
2012. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te meg ne ülj annyit a gépelőtt ha ennyire unatkozol!
2012. okt. 4. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik napról nem megy a másikra. Sőt egyik hónapról sem. Imádkozz sokat és meditálj. Járj sokat a szabadban.
2012. okt. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Ne harcolj a számodra káros gondolatokkal,csak figyeld őket!Vizsgáld meg,honnét jöhetnek,okoznak-e érzelmi,testi változást(kimelegedés,ökölbe szoruló kéz,stb..)!

Csak figyeld a gondolataid hatását,ne küzdj ellenük,rövid időn belül el fognak tűnni!

2012. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:
Egyetértek, vedd úgy, hogy ezek nem a saját gondolataid! Ki tudja miért és honnan jönnek. Ne görcsölj, mert annál nehezebb tőlük szabadulni!
2012. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vonzás törvényében nem hiszek, de attól még jó, hogy próbálod elengedni a negatív gondolatokat. Nem baj, ha most úgy érzed, hogy harc van benned, folytasd csak ugyanígy tovább. Ez a dolog nem megy egyik napról a másikra, de minél többet csinálod, annál könnyebben megy majd. Sőt, valószínűleg mindig elő fognak jönni a negatív gondolatok és érzések, de ha megtanulod, hogy nem kell rágódni rajtuk és gyorsan el tudod őket engedni, akkor sokkal könnyebben, szorongás nélkül éled majd meg a rossz élményeket.

Szóval ne csüggedj, hanem folytasd!

2012. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne próbálj harcolni ellenük!

Ha ellenállsz bárminek,azzal megerősíted.

Engedd,hogy ott legyenek.Azok csak gondolatok,nem Te vagy az.

És ahogyan előttem írták,figyeld őket,mint valami nem hozzád tartozó érdekes kis lényeket.

A gondolataid NEM TE VAGY.

Az érzelmeid NEM TE VAGY.

2012. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!