Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Tényleg igaz...

Mit gondoltok? Tényleg igaz hogy Nostradamus ezt jövendölte? Egyébként nagyon érdekes, pedig én nem hittem ebben.

Figyelt kérdés

Egy igazán érdekes hír kering a világhálón már pár napja. Egyesek Nostradamus világvége jóslatába látták bele PSY kóreai énekes minden internetes rekordot megdöntő Gangnam Style zenéjébe. Az, hogy valóban igaz, vagy csak ismételten egy ok, ami miatt félnünk kéne a világvégétől, azt mindenki döntse el maga. Egy azonban igaz, a képet rendesen összerakták és megdöbbentő adatokat fogtok látni.Vicces és egyben hátborzongató kép kering az interneten egy pár napja, amin a kóreai származású PSY Gangnam Style című száma és videója illetve Nostradamus 1503-as mondat látható. A videóról annyit érdemes tudni, hogy pár hónap alatt minden idők legnagyobb nézettségére tette szert a Youtube-on. Jelenleg:932,421,123-an látták.


http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0


A történethez az is hozzá tartózik, hogy soha még nem volt kóreai sláger a világpiacon főleg olyan nem, ami képes lett volna ekkora népszerűségre szert tenni. Azonban PSY-nak ez sikerült és a zeneszám legalább annyira bugyuta, hogy egyszerűen már a kialakult helyzet is érthetetlen. A jóslat így szól:Egy nyugodt reggelen eljön a vég, mikor a táncoló ló 9 kört elér”. Akinek van egy kis fantáziája, az máris nagyjából érezheti miről is van szó, de természetesen. A „nyugodt reggel földjének” is nevezik Kóreát, erre utalhat a jóslat „nyugodt reggelen” része. A lovaglás valószínűleg mindenkinek egyértelmű lesz, aki valaha látta a videóklippet, hiszen PSY ezekkel a mozdulatokkal lett világhírű és már több száz sztár is beállt a sorba, hogy utánozza.A legdurvább rész pedig most következik, hogy mi a „9 kör” nos, a videóklippet jelenleg több mint 924 millióan látták az interneten, hogy még mutatósabb legyen a példa ez így fest: 924.000.815. Most cseréljük le a nullákat körökre: 924.OOO.815 és mivel egyes becslések szerint még idén eléri az egy milliárdos nézőszámot a videóklipp ez a szám így fog festeni: 1.OOO.OOO.OOO. Ugye hogy félelmetes! Kilenc kör vagyis kilenc darab nulla lesz a videó nézettsége mögött. Hátborzongató, de a kép egybevág és íme már videó is készült a jóslatról.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bM4pr..


Valóban PSY hozza el nekünk a világ végét? Ezt hamarosan biztosan megtudjuk, de ennek fényében tekintsétek meg a videót.



2012. dec. 12. 02:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategóriában a helyed.
2012. dec. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt az orbitális baromságot egyedül találtad ki, vagy valaki segített? Ezek a mai fiatalok a kreatív energiáikat valami hasznosra is fordíthatnák.
2012. dec. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én is jövendöltem. Hogy ha "reménytelenné" kezd válni a maja világvége jóslat beteljesedése, akkor "pl. jöhet a jó öreg Nostradamus, netán a Biblia, vagy feltárt piramisban talált papirusz (ahol kezdetnek gyors egymásutánban szörnyű és titokzatos halált halnak a feltárók) és így tovább."

Lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3649..

2012. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

Az a baj Nostradamusszal, hogy utólag értelmezik, és bárhogy lehet értelmezni. Ha nem jön be a PSY értelmezés, akkor majd egy hajnalban lejátszott sakkmeccs miatt fognak aggüdni, ahol a német versenyző neve ótimbuktui nyelven táncoló lovat fog jelenteni, és 9 meccset nyer meg (vagy az lesz a baj, ha 9-et lép a lóval, ki tudja). Vagy lehet, hogy a Ferrarri, minek közismerten egy ló a márkajele, kihoz egy Gavotte nevű modelt (a gavotte egy középkori tánc neve), így ez lesz a táncoló ló, aminek nem szabad megtennie 9 kört a tesztpályán, főleg hajnalban. De lehet, hogy Táncoló Ló egy indián férfi, Nyugodt Hajnalka egy magyar nő, akik 9-szer szeretkeznek (Táncoló Ló 9 kört ér el Nyugodt Hajnalkán...).

Ló, kör és hasonló áltatlános jelkép bármibe belelátható.

2012. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a gond, hogy Nostradamus-nak nincs 1503-as mondata, mivel centúriákat írt, viszont ebben az évben született. :)

Másrészt Nostradamus négysorosokat írt, a leírt jóslat viszont csak 3 soros. ?!

Harmadrészt nem találtam táncoló lóról szóló jóslatát, csak az ilyen idióta Gangnam bigyó oldalakon.

Negyedrészt biztos vagyok benne, hogy a Gangnam nem egyszer van fent a Youtube-on, gondolom sokan felpakolták. Akkor most melyik vidinél kell elérnie az

1 000 000 000 nézettséget? Az összesnél? Vagy csak az egyiknél? Lehet, hogy külön-külön már látták ennyien.

Szóval FAAKEEE.

2012. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Igen, mivel ez volt az a pont mikor az emberiség színvonala olyan mélyre süllyedt hogy megérett a világvégére.


...egyébként PSY egy reptoid néptáncos aki táncával toboroz földi lakosokat a RÉPA oldalára az invázióhoz. Metál zenét kell hallgatni, mert azt a fénylények szeretik, és így fényükkel megmutatják neked hol vannak a reptoid ninják akiknek a testét láthatatlanná tévő sajtosszósz borítja. Pataky Attila is így menekült meg a reptoidoktól.

2012. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Úgy bizony,a Rammsteinnal például nagyon sok fénylényt idéztem meg,amik elindultak a közeledő reptoid hajók felé,hogy elpusztítsák őket.Egyszer a világ nagyon hálás lesz nekem ezért.
2012. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A 4-es válasza tetszik.

Az 5-ösnek viszont üzenem, hogy a link ott van a kérdésemnél, célszerű lenne először figyelmesen elolvasni amit írtam és csak aztán magyarázni.Ott van az a bizonyos videó.

2012. dec. 12. 11:56
 9/25 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják belemagyarázásnak, de akinek van ideje, meg túl gyengének érzi magát egy erősebb hatalom támogatása nélkül, az szívesen benyalja az ilyesmit.
2012. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!