Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik reinkarnáció, mi...

Ha létezik reinkarnáció, mi alapján dől el, hogy hogy születünk újjá?

Figyelt kérdés
Aki szép volt csúnya lesz,aki gazdag,szegény lesz,aki boldog,egész életében boldogtalan lesz?Vagy hogy van ez?Vagy nem is ellentétes dolgok alapján működik ez a dolog,hogy később milyen élet vár ránk?Attól függ,hogy a jelenlegi életünket hogy éljük végig?pl.nem bűnözünk stb.
2012. dec. 12. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg az élet alapján, a tulajdonságok pedig az előző életekből vannak kiérdemelve és a karma befolyásolja a reinkarnációban hívő vallások szerint.
2012. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, azon múlik, hogyan élsz a jelenlegi életedben, illetve milyen karmát hoztál előző élete(i)dből. Ráadásul nem is csak ember lehet valaki újjászületés után, bármilyen állat is, a fentebb említettektől függően.
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ennek sose lesz vége?Állandóan újjá kell születni?
2012. dec. 12. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy én boci akarok lenni.
2012. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem aszerint választhatsz új életet magadnak, amilyen voltál ebben az életedben...pl: ha pedofil volt vki sztem jó eséllyel születik autistaként újjá, de csak egy példának szántam. ha szépként visszaéltél a szépségeddel és mások kárát okoztad vele, akkor lehet hogy csúnya kiszolgáltatottként születsz újra.

sztem.

2012. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elsősorban a jelen életed természetes logaritmusát veszik és úgy jön ki az eredmény. de van egy másik faktor is, mert alacsonyabbra súlyozva beszámítják az előző életeket is. tehát az előző életed is játszanak, ami szálak ott kezdődtek, azok is hatással lehetnek.
2012. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az első amit le kell szögezni a reinkarnáció semmilyen értelemben sem tekinthető lineárisnak, nem egymás után születsz újra,pl ha a te életed vesszük sok és sok lélek megoldatlan karma feladata testesül benned. A végén nincs elszámolás!
2012. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan kérdéseket feszegetsz, amire talán csak maga a Teremtő tudna válaszolni :)


Nem hiszem, hogy olvassa a GyK.hu-t :)

2012. dec. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Lehet ,hogy olvassa isten a gy.kérd.hu-t és azért nem válaszol ,mert leesik a székről röhögésébben ahogy itt az elméleteket olvassa. :D
2012. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!