Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 9 év van a húgom és köztem.9...

9 év van a húgom és köztem.9 év van a nővérem és köztem.29-én születtem. A házszámom 29. Este 9 órakor születtem pontban. Anyukám 9-én halt meg. Még folytathatnám?

Figyelt kérdés
Tudományosan lehet valami magyarázat a sok 9-re? És nem tudományos szempontból? Ki tudja ezt ki elemezni?
2012. dec. 13. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudományos szempontból a nagy számok törvénye alapján mindig lesz olyan, akivel hasonló előfordul. Nem tudományos választ pedig annyit és olyat kapsz amilyet csak akarsz, a legeszetlenebb, legelvakultabb válaszokig - de ahhoz inkább az ezotéria rovatban próbálkozz.
2012. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is, a 29 az nem 9. Eleve torzítás _minden_ számot felhozni, melynek jegyei közt ott a 9-es.


És a 9 azért van ott sok helyen, mert öszesen 10 számjegy van. Ha egyenletesen oszlanak el a számok az életedben, akkor minden 10. számjegy 9-es lesz. A 29-ben egyébként 2 is van, a 2-esek nem zavarnak?


Azt, hogy egy szám kísért-e téged (nem fogsz ilyet tapasztalni) úgy állapíthatod meg, ha minden de minden adatot felsorolsz.


Melyik évben születtél?

Hanyadik hónapban?

Hány évesen volált először szerelmes?

(A születés időpontja jó nagy marhaság, mert a születés nem pillanatszerű esemény, több perc is eltelhet a feje búbja és a lába közt... akkor most mi számít születésnek? Ráadásul az időpontot sem preciízen rögzítik, nem tudhatod, hogy csakugyan 9:00 volt-e.)

Mi volt az iskolád házszáma?

Milyen számok vannak az autótok rendszámában (ha van)?

Anyukád halála melyik hónap 9-én történt? Melyik évben? Hány éves voltál akkor? (Van-e ezekben is 9-es?)


Hidd el, hogy ha elég sokat tudnék rólad, bármely számra be tudnám bizonyítani, hogy bizony az kísért téged. Csak fel kéne sorolnom azokat az adatokat, amik ezt alátámasztják, és elhallgatnom minden mást.

2012. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan folytathatnád.
2012. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Humoros szempontból kérdezd meg Trixie Lulamoon-t.Valoságos szempontból folytasd.
2012. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, kemény életed lesz kilenc gyerek mellett...
2012. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
húgom és köztem 6 év 6 hónap 6 nap van... 666 :D
2012. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leírták már a lényeget, helyesbítés az 1. válaszolónak: a nagy számok törvénye nem az, amire te gondoltál. [link]
2012. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-án születtem, 6 év van köztem és a tesóm között, 6. a házszámom, 6 a kedvenc számom (ezektől függetlenül) :D
2013. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Csak most vettem észre a válaszod, de azonnal vitába is szállnék vele: az általad adott linken is le van írva a nagy számok törvényének azon értelmezése (folyománya), amelyik értelemben hoztam a nagy számok törvényét példaként a kérdésre.
2013. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sceptic: Én meg csak most látom ezt a választ. :D De légy szíves másold be, hogy mire gondolsz onnan.
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!