Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom,...

Mit jelenthet az álmom, miszerint üldöznek, másrészt pedig hogyan, , folytathatnám" az álmot?

Figyelt kérdés

Az álmomban az történt, hogy engem és egy hozzám közeli személyt (nem ismerem, de az álmomban viszonylag közel állt hozzám) üldözött egy ember, és megakart ölni. Belelökött minket egy szakadékba, ahol megölte a társamat, de én elmenekültem, pedig segítenem kellett volna a társamnak, de gyáva voltam és elmenekültem, egészen haza.. És akkor csörgött a telefonom.


Az első kérdés érthető, a második pedig: szeretném újra megálmodni ezt, de úgy, hogy befejeződjön a ,,történet". Tudom, hülyén hangzik.


2011. nov. 14. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A jelentését ennyiből nem lehet megfejteni, viszont szerencséd van mert az álomfejtés jelenlegi legjobb módja egyezik a második kérdésedre adott válasszal. Tudatos álommal tudod folytatni azt az álmot és annál sokkal többet, az álomfejtést pedig már álmodban elvégezheted (pl.: megkérdezed, az üldözőidet, hogy miért kergetnek, az ismeretlent, hogy egyáltalán ki és mit jelképez) Itt tudsz ennek utánaolvasni: www.tudatos-alom.hu
2011. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!