Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha nagyon...

Mit jelent az, ha nagyon szeretnék egy szőke kislányt?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék egy szép szőke hajú, fehér bőrű kislányt. Valamiért ez a mániám. Annyira imádnám, de ezt nem tudom megmagyarázni miért. Szerintetek mi lehet az oka?


Egyébként fiú vagyok, ilyen szőke hajjal.

Gyerek meg sajnos még nem lehet, mivel előbb ki kellene járnom a főiskolát, és jó lenne először majd egy kis pénzt gyűjteni.

Annyira imádnám, úgy szeretnék egy ilyen gyerekkel babázni.



2012. dec. 14. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kisgyereken akarom kiélni magam - tény, hogy igen félreérthetően fogalmazol. XD És miért nem a család kategóriában kérdezted? Gondolod, hogy az valami ezoterikus dolog, ha egy nemzőképes egyed szaporodásra vágyik? :D
2012. dec. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nagyon szeretnél már szülő lenni. A többi (szőke, fehérbőrű, lány) csak adalék. Az agyad szépen kiszínezi, így minden érzékeddel ráfókuszálsz a célra.


Ha most mondjuk azt a kérdést tetted volna fel, hogy "nagyon szeretnék gyereket, de nem össze, pedig nincs egészségügyi problémám, mit programozzak agykontrollal?"

Azt mondanám, hogy képzeld el a gyerekedet, hogy már megszületett, képzeld el, hogy hogy néz ki (fehér bőrű, szőke hajú, kislány), milyen a nevetése, melyik a kedvenc alvós állata, melyik mesét kéri este, hogy felolvasd...stb Vagyis érzékletesen képzeld el, mintha már megvolna a cél. Éld bele magad, előre örülj neki.

Te ezt csinálod, csak nem szándékosan.


Én pl. egy fehér zoknis, fekete kiscicát szeretnék, ami szinte plüssnek látszik a félhosszú tömött szőre és az okos szürke gombszeme miatt (= egy tök minden milyen cicát szeretnék, de azt jól elképzeltem).

2012. dec. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!